تالار گفتمان سورنا

نسخه‌ی کامل: انتخاب بهترین تجهیزات پزشکی در اف جی ایران
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
شیکرها با حرکت و لرزش، مایعات را مخلوط می کنند که به دسته های شیکرهای ارلن بالن، رفت و برگشتی یا شیکرهای دورانی تقسیم می شوند. شیکر های ارلن بالن با توجه به نوع حرکت، معمولا شیکر اوربیتال یا شیکر روتاتور نیز نامیده می شوند. از این شیکرها در آزمایشگاه های تحقیقاتی، صنعتی و پزشکی استفاده می شود.

شیکر اوربیتال دیجیتالی و شیکر ارلن بالن خطی

شیکر ارلن بالن FG جزء تجهیزات آزمایشگاه ها هستند و با توجه به دقت دمایی بالا در آزمایشگاه های متفاوتی از جمله آزمایشگاه های کارخانجات داروسازی، دانشگاه ها و مراکز تحقیقاتی، صنایع غذایی و… استفاده می شوند. شیکر اوربیتالی با ایجاد حرکت اوربیتالی، شرایط مناسبی برای مخلوط کردن نمونه ها و محیط کشت فراهم میکند.ویژگی های دستگاه شیکر اوربیتالی


FG از ابتدای سال ۹۶ با تولید سری جدید شیکرهای روتاتور، فصل جدیدی را در تولید با کیفیت شیکرهای روتاتور آغاز کرد. نکات ریز طراحی همچون بدنه ارگونومی، کاربری راحت، استفاده از مواد اولیه مرغوب این شیکر ها را در زمره برترین تجهیزات آزمایشگاهی قرار داده است.
طراحان سری E به وضوح سعی در برآوردن نیازهای طیف وسیعی از کاربران همراه با رعایت استانداردهای بین المللی داشته و به همین منظور امکاناتی همچون توزیع یکنواخت فشار و حرکت، نمایشگر دیجیتال، حرکت نرم ویکنواخت در تمام سطح، استفاده از تکنولوژی منحصر بفرد CMTو دور شمار مادون قرمزجهت ثابت نگه داشتن سرعت و سیستم محافظ موتور جهت جلوگیری از سوختن آن در مواقع بار گذاری بیش از حد مجاز تعبیه شده است. مدیر طراحی اف جی به شما این اطمینان را می دهد که این سری از شیکرهای اوربیتالی کاملا با نمونه های اروپایی قابل رقابت بوده که شما نیز پس از بررسی این سری از انکوباتور ها به این نکته پی خواهید برد.


برای اطلاع از قیمت و اطلاعات بیشتر با تجهیزات پزشکی اف جی ایران تماس بگیرید.

  • ۰۲۱۶۶۳۸۱۶۹۳ | ۰۲۱۶۶۳۸۱۶۹۲ | ۰۲۱۶۶۳۸۱۶۹۱