امتیاز موضوع:
 • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

[-]
کلمات کلیدی
manunitedfan manunited باشگاه حواشی اخبار manchesterunited منچستریونایتد

اخبار حواشی باشگاه منچستریونایتد
#51
سایه مصدومیت؛ همچنان بر سر یونایتد (عکس)

الکسیس سانچس، ستاره شیلیایی منچستریونایتد، جدیدترین نام سیاهه بلندبالای خیل آسیب دیدگان این تیم است.

به گزارش "ورزش سه"، بحران مصدومیت در هفته های اخیر شرایط را برای اوله گونار سولسشر و تیمش دشوار ساخته و در جریان پیروزی این تیم برابر ساوتهمپتون، الکسیس سانچس نیز به دلیل مصدومیت تعویض شد تا در آستانه دیدار برابر پاری سن ژرمن، شرایط برای یونایتد دشوارتر از همیشه شود. سانچس در اوایل نیمه دوم و بعد از برخورد با جان بندارک احساس درد کرد و لحظاتی بعد تعویض شد.
 
سولسشر بعد از بازی در خصوص وضعیت سانچس گفت: "نمی دانم شرایط او چگونه است و فردا آزمایشاتی برای روشن کردن وضعیت سانچس انجام خواهد شد. ممکن است این آسیب دیدگی از ناحیه رباط باشد اما امیدوارم اتفاق خیلی بدی برای سانچس رخ نداده باشد."
 
آنتونی مارسیال، جسی لینگارد، خوان ماتا، آندره هررا و نمانیا ماتیچ، بخشی از لیست طولانی مصدومان یونایتد در هفته های اخیر بوده اند و حالا در آستانه دیدار برابر پاری سن ژرمن، کار سولسشر برای چینش ترکیب آسان نیست.
 

[تصویر: 01386997.jpg]

 

[تصویر: 01386999.jpg]
سایت سورنا 
ما را درشبکه ها اجتماعی دنبایل کنید 
آیدی کانال سورنا @gnsorena
آدرس اینستاگرام سورنا
آیدی اینستاگرام @gnsorena

پاسخ
Thanks given by:
#52
سولسشر: مقابل PSG چیزی برای از دست دادن نداریم

اوله گونار سولسشر، سرمربی جوان یونایتد، معتقد است تیمش به سختی برابر ساوتهمپتون پیروز شده است.

به گزارش "ورزش سه"، گل دقایق پایانی روملو لوکاکو باعث برتری 2-3 یونایتد برابر حریف سخت کوش خود شد و حالا آنها برای اولین بار در ماه های جاری به رتبه چهارم جدول رسیده اند.
 

[تصویر: 01384860.jpg]
[size=undefined]
 
اوله گونار سولسشر گفت: "ساوتهمپتون آماده بود تا ما را مغلوب کند و دیدار برابر این تیم از آن دسته دیدارهایی بود که امکان داشت هر اتفاقی رخ بدهد. ساوتهمپتون موفق به زدن دو گل فوق العاده شد اما ما می توانستیم با یک یا دو گل برتری به رختکن برویم. ساوتهمپتون اعتماد به نفس بالایی داشت و در جریان بازی به دنبال گرفتن توپ بود.   
 
گل هایی که لوکاکو به ثمر رساند نشانگر کلاس بالای تمام کنندگی او بود و من برای آندرس پریرا نیز خیلی خوشحالم. لوکاکو هر روز تمرین گلزنی می کند و کیفیت بالایی دارد اما تغییراتی هجومی که ما در جریان بازی انجام دادیم نیز کمک زیادی به لوکاکو کرد.
 
دقایقی در بازی بود که فوق العاده بازی کردیم اما به سختی ساوتهمپتون را مغلوب کردیم. در دیدار برابر پاری سن ژرمن چیزی برای از دست دادن نداریم و با باور کامل به مصاف آنها خواهیم رفت اما فراموش نکنید یونایتد تا به حال بازگشت های بزرگی داشته است."[/size]
سایت سورنا 
ما را درشبکه ها اجتماعی دنبایل کنید 
آیدی کانال سورنا @gnsorena
آدرس اینستاگرام سورنا
آیدی اینستاگرام @gnsorena

پاسخ
Thanks given by:
#53
یونایتد 3 - 2 ساوتهمپتون؛ سوپر گل پشت سوپر گل!

منچستریونایتد در دیداری دشوار 2-3 ساوتهمپتون را مغلوب کرد.

به گزارش "ورزش سه"، یونایتد در روزی که ابتدا برابر ساوتهمپتون عقب افتاد و یک بار نیز در اواخر بازی گل تساوی را دریافت کرد، در نهایت با درخشش روملو لوکاکو 2-3 پیروز شده و به رتبه چهارم صعود کرد.
 
یونایتد بازی را هجومی آغاز کرد و اولین فرصت این دیدار در دقیقه 5 برای آنها ایجاد شد اما ضربه محکم لوکاکو با عکس العمل گان همراه شد.
 
دقایقی بعد یک بار دیگر این بار لوکاکو از فاصله ای نزدیک تر تا آستانه باز کردن دروازه ساوتهمپتون پیش رفت اما ضربه او این بار نیز توسط دروازه بان حریف مهار شد.
 
در دقیقه 13 و روی ارسال برتراند، ساوتهمپتون می توانست به گل اول دست یاید اما ضربه سر وسترگارد با اختلاف کمی به بیرون رفت.
 

[تصویر: 01386888.jpg]

 

[تصویر: 01386890.jpg]
[size=undefined]
 
اما حملات ساوتهمپتون ادامه یافت و در نهایت این تیم در دقیقه 25 و با شوت فوق العاده یان والری از پشت محوطه به گل اول برابر یونایتد دست یافت.
 
در دقیقه 34 و روی پاس پریرا، لوکاکو صاحب بهترین فرصت برای زدن گل تساوی شد اما ضربه این مهاجم بلژیکی از فاصله ای نزدیک به بیرون رفت. در لحظات پایانی نیمه اول ضربه مک تومینای از درون محوطه جریمه ساوتهمپتون به بیرون رفت تا نیمه نخست با برتری 0-1 تیم میهمان به پایان برسد.
 
یونایتد در همان ابتدای نیمه دوم و روی حرکت لوک شاو می توانست به گل برسد اما این بار نیز ضربه راشفورد از کنار دروازه ساوتهمپتون به بیرون رفت.
 
[/size]

[تصویر: 01386911.jpg]

 

[تصویر: 01386912.jpg]
[size=undefined]
 
اما در دقیقه 54 یونایتد بالاخره به گل رسید. آندرس پریرا پشت محوطه ساوتهمپتون صاحب فرصت شد و با یک ضربه تماشایی موفق شد دروازه ساوتهمپتون را باز کند.
 
اما این پایان کار نبود و در دقیقه 60 گل دوم یونایتد نیز به ثمر رسید. لوکاکو در گوشه محوطه ساوتهمپتون صاحب فرصت شد و بعد از تغییر جهت و یک ضربه زمینی زیبا به گوشه دروازه، یونایتد را به گل دوم رساند.
 
[/size]

[تصویر: 01386913.jpg]
[size=undefined]
 
در دقیقه 66 دالوت از فاصله ای دور اقدام به ضربه زدن کرد اما شوت او با فاصله کمی از کنار دروازه ساوتهمپتون به بیرون رفت.
 
اما ساوتهمپتون در ادامه حملاتی را روی دروازه یونایتد ترتیب داده و موفق شد در دقیقه 76 و با یک ضربه ایستگاهی فوق العاده توسط وارد پراوس به گل تساوی دست یابد.
 
اما بعد از دریافت گل تساوی یونایتد سراپا حمله شد و دوباره توسط ستاره بلژیکی خود به گل رسید و در دقیقه 87 روملو لوکاکو موفق شد با ضربه تماشایی دوباره تیمش را پیش اندازد. در لحظات پایانی پل پوگبا یک ضربه پنالتی را از دست داد تا در نهایت منچستریونایتد در دیداری دشوار 2-3 ساوتهمپتون را شکست دهد.[/size]
سایت سورنا 
ما را درشبکه ها اجتماعی دنبایل کنید 
آیدی کانال سورنا @gnsorena
آدرس اینستاگرام سورنا
آیدی اینستاگرام @gnsorena

پاسخ
Thanks given by:
#54
کاپیتانی پل پوگبا در شب شکست منچستریونایتد(عکس)

به نظر می‌رسد پل پوگبا توانسته اعتماد اوله گنار سولسشر را جذب کند چرا که او دیروز در جریان شکست یونایتد مقابل ولوز در جام حذفی، بار دیگر بازوبند کاپیتانی منچستریونایتد را به بازو بسته بود.


به گزارش "ورزش سه"، بازی دیشب منچستریونایتد مقابل ولوز در یک‌چهارم نهایی جام حذفی که با شکست یونایتد همراه بود مسلماً در یاد پل پوگبا، ستاره فرانسوی این تیم به عنوان خاطره‌ای خوش ثبت نخواهد شد ولی این بازی برای پوگبا مهم خواهد بود چرا که او بار دیگر توانست بازوبند کاپیتانی تیمش را به بازو ببندد و به نظر می‌رسید از این بابت راضی و خوشحال است.
 

[تصویر: 01391343.jpg]

 
[size=undefined]
با وجود اینکه منچستریونایتد در بازی دیروز مقابل ولوز نمایش ضعیفی داشت ولی پل پوگبا در این بازی نشان داد که اعتماد دوباره سولسشر به او بی‌مورد نبوده است. از زمان اخراج مورینیو و روی کار آمدن سولسشر، 19 بازی طول کشید تا سرمربی نروژی، بازوبند کاپیتانی یونایتد را در خانه‌ی ولوز و در غیاب اشلی یانگ و داوید دخیا به پل پوگبا واگذار کند.
 
[/size]
[تصویر: 01391341.jpg]

 
[size=undefined]
شاید اگر سولسشر به عنوان سرمربی دائمی یونایتد انتخاب شود و پوگبا هم قراردادش با این تیم را تمدید کند، در آینده شاهد تبدیل شدن ستاره فرانسوی به کاپیتان اصلی باشگاه باشیم، اتفاقی که در دوران سرمربی‌گری ژوزه مورینیو غیر ممکن به نظر می‌رسید.
 
[/size]
[تصویر: 01391340.jpg]

 
[size=undefined]
سولسشر حتی پیش از آنکه در ماه دسامبر به عنوان سرمربی موقت یونایتد انتخاب شود در مصاحبه‌‌ای گفته بود که اگر به جای مورینیو سکان هدایت شیاطین سرخ را به دست داشت، تیمش را حول محور پل پوگبا می‌ساخت. بعد از ورود سولسشر به یونایتد تنها چیزی که پوگبا کم داشت بازوبند کاپیتانی بود که دیشب سرانجام بازوبند هم به او رسید. در 18 بازی قبلی یونایتد، اشلی یانگ 15 بار و داوید دخیا و والنسیا سه بار بازوبند کاپیتانی را به بازو بسته بودند.
 
[/size]
[تصویر: 01391339.jpg]
سایت سورنا 
ما را درشبکه ها اجتماعی دنبایل کنید 
آیدی کانال سورنا @gnsorena
آدرس اینستاگرام سورنا
آیدی اینستاگرام @gnsorena

پاسخ
Thanks given by:
#55
حذف منچستریونایتد از جام حذفی انگلیس (عکس)

منچستریونایتد در دیدار مقابل وولوز از مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی انگلیس شکست خورد و از دور رقابت ها کنار رفت.

به گزارش "ورزش سه"، شاگردان اوله کنار سولسشر که هفته گذشته در دیدار مقابل آرسنال نیز مغلوب شده بودند، در دیدار امشب هم برابر وولوز شکست خوردند و از دور رقابت های جام حذفی کنار رفتند.
در این دیدار دو تیم در نیمه اول نمایش متعادلی داشتند و هر یک صاحب یکی دو موقعیت خوب شدند اما نتوانستند از آن استفاده کنند و در نهایت نیمه اول بدون گل به پایان رسید.
نیمه دوم را دو تیم هجومی آغاز کردند و چیزی نمانده بود که در همان دقایق ابتدایی این نیمه، وولوز به گل برسد اما واکنش خوب سرخیو رومرو، مانع از باز شدن دروازه منچستریونایتد شد.
بازی با همین روند ادامه داشت و هر دو تیم به دنبال زدن گل برتری بودند تا اینکه سرانجام تیم میزبان به گل رسید. روی حرکت خوب ژوائو موتینیو بود که خیمنز صاحب موقعیت شد و با یک چرخش دیدنی و ضربه دقیق، دروازه منچستریونایتد را باز کرد.
در حالی که شاگردان سولسشر به دنبال زدن گل تساوی بودند، این وولوز بود که در دقیقه 76 به گل دوم رسید. روی یک ضدحمله سریع بود که دیوگو خوتا در میانه زمین صاحب توپ شد و بعد از یک پیشروی عالی، با ضربه ای محکم، کار را تمام کرد.
یونایتدها که چیزی برای از دست دادن نداشتند، پیش کشیدند و سرانجام در وقت های تلف شده، یکی از گل های خورده را جبران کردند. روی نفوذ لوک شاو از سمت چپ و پاس در عرض او، راشفورد صاحب موقعیت شد و با یک ضربه دقیق، کار را تمام کرد اما این گل برای جبران نتیجه کافی نبود و منچستریونایتد از دور رقابت های کنار رفت.
 
 

[تصویر: 01391319.jpg]

 

[تصویر: 01391318.jpg]
سایت سورنا 
ما را درشبکه ها اجتماعی دنبایل کنید 
آیدی کانال سورنا @gnsorena
آدرس اینستاگرام سورنا
آیدی اینستاگرام @gnsorena

پاسخ
Thanks given by:
#56
رسمی: آندر هررا به PSG پیوست (عکس)
آندر هررا، هافبک سابق منچستریونایتد، به پاری سن ژرمن پیوست.

به گزارش "ورزش سه"، این هافبک 29 ساله که پنج سال قبل از اتلتیک بیلبائو به منچستریونایتد پیوست، در دوران حضورش در الدترافورد قهرمانی در جام حذفی، جام اتحادیه و لیگ اروپا را تجربه کرد.
او با پایان قراردادش از جمع شیاطین سرخ جدا شد و اکنون با قراردادی پنج ساله به پاری سن ژرمن پیوست.
هررا بعد از امضای قرارداد به سایت رسمی پی اس جی گفت:" پاری سن ژرمن بزرگترین باشگاه فرانسه است. این باشگاه در پیشرفت است و برای بردن همه جام ها رقابت می کند. من منتظر آمدن به پاری سن ژرمن و پوشیدن پیراهن این باشگاه بودم. امیدوارم بتوانیم به تاریخ سازی با این باشگاه ادامه بدهیم.
پیوستن به این باشگاه احساس فوق العاده ای دارد. من همچنین عاشق این شهر هستم. پاریس زیباترین شهر دنیاست. من سه قول می دهم: کار، حرفه ای گری وعشق. همچنین قول می دهم زبان فرانسوی ام را بهتر کنم زیرا فکر می کنم  دانستن این زبان برای ارتباط برقرار کردن با هم تیمی هایم بسیار مهم است."
 
[تصویر: 01417130.jpg]
سایت سورنا 
ما را درشبکه ها اجتماعی دنبایل کنید 
آیدی کانال سورنا @gnsorena
آدرس اینستاگرام سورنا
آیدی اینستاگرام @gnsorena

پاسخ
Thanks given by:
#57
برنامه سولسشر برای استفاده از راشفورد و مارسیال

اوله گنار سولسشر، سرمربی منچستریونایتد می‌گوید از راشفورد و مارسیال به صورت چرخشی به عنوان تک‌مهاجم اصلی یونایتد استفاده خواهد کرد.

به گزارش "ورزش سه"، اوله گنار سولسشر، سرمربی منچستریونایتد می‌گوید به آنتونی مارسیال و مارکوس راشفورد، ستاره‌های خط حمله تیمش اعلام کرده که در فصل آینده از آنها به صورت چرخشی به عنوان تک‌مهاجم اصلی شیاطین سرخ استفاده خواهد کرد.
 
دیروز در جریان دیدار دوستانه یونایتد مقابل لیدز که در ادامه تور پیش‌فصل منسچتریونایتد برگزار شد شیاطین سرخ موفق شدند حریف خود را 4-0 شکست دهند و مارسیال و راشفورد هر دو در این دیدار موفق به گلزنی شدند.
 

[تصویر: 01420215.jpg]

 
[size=undefined]
سولسشر که در دو بازی دوستانه یونایتد در استرالیا تا کنون از راشفورد و مارسیال به عنوان نقطه کانونی خط حمله سه نفره تیمش استفاده کرده می‌گوید قصد دارد در فصل آینده از این دو به صورت چرخشی و به عنوان مهاجمین اصلی یونایتد استفاده کند.
 
سولسشر در این باره گفت:" مارکوس راشفورد می‌تواند در عرض خط حمله حرکت کرده و در موقعیت‌های مختلف این خط بازی کند. او گاهی به سمت چپ متمایل می‌شود. آنتونی مارسیال هم همینطورر است. هر دوی آنها می‌توانند نقش شماره 9 و شماره 11 را بازی کنند. آنها همچنین می‌توانند در کنار یکدیگر نقش شماره 9 و 10 را بازی کنند و حتی گاهی در سمت راست خط حمله هم قابل استفاده هستند".
 
سرمربی منچستریونایتد در ادامه گفت:" داشتن دو مهاجمی که بتوان از آنها به صورت چرخشی استفاده کرد برای من خیلی عالی است. به نظر من این دو را نمی‌توان در یک جا میخکوب کرد چون هر دو فوتبالیست‌های خوبی هستند که می‌توانند فضاها را تشخیص داده و از آنها استفاده کنند".
 [/size]
سایت سورنا 
ما را درشبکه ها اجتماعی دنبایل کنید 
آیدی کانال سورنا @gnsorena
آدرس اینستاگرام سورنا
آیدی اینستاگرام @gnsorena

پاسخ
Thanks given by:
#58
مدافع سابق شیاطین سرخ:
یونایتد به جای مگوایر، باید به دنبال دی‌لیخت می‌رفت

مدافع سابق شیاطین سرخ می‌گوید منچستریونایتد به جای تلاش برای انتقال هری مگوایر، برای تقویت خط دفاعش باید روی جذب ماتیس دی‌لیخت تمرکز می‌کرد.

به گزارش "ورزش سه"، جاناتان اسپکتر، مدافع سابق منچستریونایتد می‌گوید از اینکه باشگاه سابقش تا این حد برای جذب هری مگوایر، مدافع ملی‌پوش باشگاه لستر تلاش می‌کند تعجب می‌کند و معتقد است شیاطین سرخ باید به جای مگوایر به دنبال مدافعینی در کلاس و کیفیت ماتیس دی‌لیخت می‌بود تا بتواند خط دفاعی‌اش را در فصل آینده بیمه کند.
 

[تصویر: 01420201.jpg]

 
[size=undefined]
مگوایر، ستاره انگلیسی و ملی‌پوش باشگاه لستر امسال تابستان به یکی از هدفهای اصلی نقل و انتقالاتی منچستریونایتد تبدیل شده است. اما مذاکرات دو باشگاه با دشواری‌های زیادی پیش رفته و لستر قیمت مگوایر را 80 میلیون پوند اعلام کرده و پیشنهادهای قبلی شیاطین سرخ را رد کرده است.
 
اسپکتر در گفتگو با خبرنگاران می‌گوید باشگاهی در حد و اندازه منچستریونایتد می‌تواند به دنبال گزینه‌های دیگر باشد، گزینه‌هایی که از سطح و کیفیتی بالاتر هم برخوردارند. او در این باره گفت:" من از تلاش باشگاه برای جذب مگوایر تعجب می‌کنم. البته من شک ندارم که او دفاع وسط خیلی خوبی است که خودش را در سطح ملی ثابت کرده ولی با این اوصاف معتقدم یونایتد برای پر کردن خلا خط دفاعی‌اش باید به سراغ بازیکنان خارجی می‌رفت".
 
مدافع سابق منچستریونایتد در ادامه گفت:" من معتقدم منچستریونایتد باید از اول به دنبال مدافعی مثل ماتیس دی‌لیخت می‌رفت. مگوایر هم مدافع خوبی است و می‌تواند برای باشگاه مفید باشد ولی به شرط اینکه به قیمت واقعی خریده شود و باشگاه برای جذب او بیشتر از آنچه باید پولی نپردازد".[/size]
سایت سورنا 
ما را درشبکه ها اجتماعی دنبایل کنید 
آیدی کانال سورنا @gnsorena
آدرس اینستاگرام سورنا
آیدی اینستاگرام @gnsorena

پاسخ
Thanks given by:
#59
دیوید مویس، سرمربی سابق شیاطین سرخ:
سیاست نقل و انتقالاتی نادرست، عامل ناکامی یونایتد
دیوید مویس، سرمربی سابق منچستریونایتد از سیاست نقل و انتقالاتی این باشگاه انتقاد کرده و از آن به عنوان سیاستی ناکارآمد و گیج‌کننده یاد کرده است.

به گزارش "ورزش سه"، دیوید، مویس، سرمربی سابق منچستریونایتد با انتقاد از سیاست این باشگاه در پنجره نقل و انتقالات جاری، از آن به عنوان سیاستی ناکارآمد و گیج‌کننده یاد کرده و معتقد است یونایتد به خاطر در پیش گرفتن چنین سیاستی فصل آینده نمی‌تواند یکی از مدعیان قهرمانی در لیگ برتر باشد.
 
[تصویر: 01422497.jpg]

 

شیاطین سرخ از زمان بازنشستگی سر الکس فرگوسن در سال 2013 تا کنون تنها موفق به فتح سه جام شده: یک قهرمانی در لیگ اروپا، یک قهرمانی در جام حذفی انگلیس و یک قهرمانی در جام اتحادیه. یونایتد در شش سال گذشته با وجود صرف هزینه‌های زیاد در بازار نقل و انتقالات در پنج فصل نتوانسته یکی از دو رتبه اول یا دوم لیگ برتر را به خود اختصاص دهد.
 
مویس، سرمربی سابق یونایتد می‌گوید رویکرد نامطمئن باشگاه در بازار نقل و انتقالات مانع پیشرفت شیاطین سرخ بوده و یونایتدی‌ها بازیکنان خود را بر اساس پتانسیل‌شان در بازار خریداری می‌کنند و نه کیفیت و قابلیت فوتبالی آنها.
 
مویس که بعد از بازنشستگی سر الکس به مدت ده ماه سکان هدایت یونایتد را در دست داشت در گفتگو با میرر در این باره گفت:" تا یک مدت مشخص نبود رویکرد یونایتد در بازار چیست اما کم کم مشخص شد باشگاه چه رویکردی را در پیش گرفته. یونایتد زمانی ارزش‌ها و کلاس بالایی داشت. ارزش‌های منچستریونایتد می‌گفت همیشه نباید به دنبال خرید بازیکنان گران‌قیمت رفت بلکه بهتر است جوانها را از آکادمی باشگاه به تیم اصلی آورد و پرورش داد".
 
سرمربی سابق یونایتد در ادامه گفت:" البته گاهی اوقات هم باشگاه هزینه می‌کرد تا ستاره‌های بزرگی مثل اریک کانتونا را جذب کند. ستاره‌هایی که باشگاه برای دگرگون کردن تیم جذب می‌کرد مثل کانتونا یا رابین فان پرسی. ما باشگاهی نبودیم که فقط به خاطر هزینه کردن، ولخرجی کند اما اگر هم لازم می‌شد از این کار ابایی نداشتیم".
سایت سورنا 
ما را درشبکه ها اجتماعی دنبایل کنید 
آیدی کانال سورنا @gnsorena
آدرس اینستاگرام سورنا
آیدی اینستاگرام @gnsorena

پاسخ
Thanks given by:


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان