امتیاز موضوع:
 • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

[-]
کلمات کلیدی
آنچه ۱۱ مورتال همه‌ی کامبت از می‌دانیم

همه‌ی آنچه از مورتال کامبت ۱۱ می‌دانیم
#11
[b]سرنوشت Baraka؛ جنگجوی بی رحم Mortal Kombat چه شد؟[/b]


شخصیت Baraka در نسخه دوم بازی یعنی MK۲ به عنوان یک جنگجوی پست فطرت شناخته می‌شود.

[تصویر: 11004930_669.jpg]

 Baraka، از جمله شخصیت‌های بی رحم Mortal Kombat تعریف شده است که متعلق به نژادی جهش یافته و کوچ نشین به نام "تارکاتان" بود. Baraka  در نسخه دوم بازی یعنی MK۲ به عنوان یک جنگجوی پست فطرت، بی رحم و غیرقابل پیش بینی که در خدمت امپراطور دنیای خارج، شائوکان (Shao Kahn) است؛ معرفی گردید. این شخصیت متعلق به نژادی جهش یافته و کوچ نشین به نام "تارکاتان" بود که در نهایت پس از مدت ها در نسخه "نیرنگ" (MK: Deception) مشخص شد که این نژاد، نژادی دورگه و پیوندی از شیاطین قلمروی زیرین (Netherrealm) و ساکنان دنیای خارج است که در زمین‌های وسیع و بایر زندگی می‌کردند.
 Baraka همانند هم نژاد‌های خود دارای تیغه‌های کشیده در ساعد خود بود. اگرچه وی حملات بی شماری رو به قلمروی زمین کرد، اما دشمنی و تنفر خاصی نسبت به زمینی‌ها نداشت و هدف وی تنها خدمت به سرور خود بود.
[تصویر: 10192655_523.jpg]
Mortal Kombat ۲

باراکا در ماجرا‌های مسابقه در سری دوم بازی، هدایت حمله به قلمروی زمین رو برعهده گرفت و به آکادمی وو شی (Wu Shi Academy) حمله کرد که سبب عصبانیت لو کنگ (Liu Kang) و انتقام خواهی وی از دنیای خارج شد؛ درست همانگونه که شائوکان پیش بینی کرده بود.  باراکا با ملینا (Mileena) در مسابقاتی که بعد‌ها به وقوع پیوست، شریک شد تا شائوکان رو سرنگون کرده و حکمرانی دنیای خارج رو بدست بگیرد، اما نقشه آن ها هیچ وقت به ثمر ننشست و ملینا توسط کیتانا (Kitana) کشته شد و باراکا نیز به نقاطی دور دست دنیای خارج فرستاده شد.
Mortal Kombat Gold
باراکا به دنبال از دست رفتن قدرت شائوکان در ماجرای MK Trilogy، فرار کرد تا در تنهایی زمان را سپری کند. در ابتدای رویداد‌های حمله شیناک (Shinnok)، وی با جادوگر کوان چی (Quan Chi) که در حال پرسه زدن در قلمرو ادنیا (Edenia) بود؛ روبرو شد. کوان چی به باراکا پیشنهاد شانس حکومت بر قلمرو را داد به شرطی که وی در کنار وی به ارتش شیناک ملحق شود و شوق جنگ سبب شد تا باراکا به راحتی این پیشنهاد را بپذیرد. با این حال باراکا نقشه ریخت تا به سرور جدید خود خیانت کند، اما این نقشه نیز با شکست شیناک به دست لو کنگ عملی نشد. 
Mortal Kombat: Deception
باراکا  در وقایع نسخه "نیرنگ" ارباب جدیدی پیدا کرد به نام اوناگا (Onaga)، ملقب به شاه اژد‌ها (Dragon King) که وی اعتقاد داشت شاه اژد‌ها قدرتی بی نهایت را دارد. پس از آزادی ملینا از زندان، باراکا وی را در ردیف اوناگا به خدمت گرفت. ملینا خودش را به جای کیتانا جا زده و ارتش ادنیا رو گمراه کرد تا اوناگا فرصت بازیابی قدرت خود رو داشته باشد.
[تصویر: 10192653_412.png]
Mortal Kombat  Armageddon
در وقایع آرماگدون، باراکا به نیرو‌های تاریکی پیوست. وی پس از مبارزه با کنگ لائو (Kung Lao) و پس از آن به آسمان پرتاب شدن وی توسط شائوکان، به دست کنگ لائو با کلاه تیز و برنده کشته شد.
Mortal kombat x
او پس از کشته شدن شائوکان به ملینا که یک نیمه تارکاتان بود کمک کرد تا کوتال کان را از بین ببرد، اما ملینا شکست خورد و باراکا هم به دست d’vorah که متحد کوتال کان بود کشته شد.
Mortal kombat ۱۱
کرونیکا با ادغام زمان گذشته و حال باعث شد تا شائوکان و متحدانش مانند باراکا دوباره به زندگی برگردند. باراکا در ابتدا جزو متحدان شائوکان بود، اما کیتانا به او وعده همکاری در اداره دنیای بیرون را داد و او را همراه خود ساخت و باراکا و ارتشش به کیتانا و raiden در نبرد با کرونیکا کمک بسیاری کرد.
پاسخ
Thanks given by:
#12
[b]بیوگرافی Kung Lao؛ صلح طلب‌ترین شخصیت‌ Mortal Kombat[/b]
Kung Lao در میان راهب‌های شائولین جز صلح طلب‌ترین آن‌ها محسوب می‌شد و بیشتر فتالیتی‌های وی بوسیله کلاهش انجام می‌گیرد.
[تصویر: 10192712_312.jpg]به گزارش خبرنگار حوزه دریچه فناوری گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، سری بازی‌های Mortal Kombat طی این چند سال توانسته اند مخاطبان خاصی را به خود جلب کنند که شاید هر کدام خودش را شبیه یکی از شخصیت‌های این بازی می‌پندارد. کنگ لائو یکی از راهب‌های شائولین و جز گروه نیلوفر سفید بود که از فرزندان خاندان بزرگ کنگ لائو محسوب می‌شد. وی بر خلاف اجدادش، میل به قهرمانی نداشت و ترجیح می‌داد زندگیش در آرامش قرار داشته باشد. Kung Lao در میان راهب‌های شائولین جز صلح طلب‌ترین آن‌ها بود؛ اما در مواردی که به وی یا به دوستانش و یا حتی به قلمروی زمین حمله می‌کردند؛ به شدت سرکشان را مورد مجازات قرار میداد، اما با این حال، این موضوع در MK ۲۰۱۱ تغییر یافت و لائو مشتاق شد تا خود را کنار لیو کانگ اثبات کند.
این شخصیت همچنین در این مسیر از استاد بو رای چو مشورت می‌گیرد و از شناسه‌های بارز کنگ لائو، کلاه تیغه‌ای شکل و برنده اش در مبارزات خود استفاده می کند. حتی بیشتر فتالیتی‌های وی بوسیله کلاهش انجام می‌گیرد و جالب است بدانید که جان تابیس ((John Tobias)) یکی از سازندگان مورتال کامبت در مصاحبه با‌ای جی ام (EGM) در سال ۱۹۹۵ اذعان داشت که؛ ایده کلاه کنگ لائو بر گرفته از یکی از فیلم‌های سینمایی جمیز باند در سال ۱۹۶۴ بوده؛ به این طریق که شخصی به نام Oddjob در این فیلم، کلاه خودش رو به عنوان سلاح پرتاپ می‌کرد.

[تصویر: 10192709_352.jpg]
[size=undefined]
Mortal Kombat ۲
کنگ لائو آخرین نسل از خاندان بزرگ کنگ لائو بود که همانند سایر راهب‌ها آموزش دیده شد. کنگ لائوی بزرگ (جد کنگ لائوی فعلی) از بزرگ‌ترین قهرمانان مبارزات مرگبار به شمار می‌رفت و سال‌های متمادی قهرمانی رو در اختیار داشت؛ اما سرانجام بعد از ۵۰۰ سال، با کشته شدن لائوی بزرگ بوسیله ((گورو))، این عنوان قهرمانی به این نسل از شوکان رسید. با مرگ کنگ لائوی بزرگ، شنگ سانگ بر این مبارزات حکمرانی کرد.
وقتی که معبد شائولین بوسیله ((باراکا)) و تارکاتان‌های دیگه مورد حمله قرار گرفت؛ این شخصیت به همراه دوست خود لو کنگ برای انتقام جویی از برادران راهب خود، به اوتولد سفر کردند؛ البته هدف نهایی او از این سفر بازسازی دوباره جامعه نیلوفر سفید در مدرسه وو شی، برای آموزش نسل جدیدی از مبارزین بود و از این رو سفر کنگ لاتو و لو کنگ به دنیای بیرون و شکست شائوکان بوسیله لو، راهب‌های شائولین به زمین بازگشتن و آموزش نسل جدید مبارزین آغاز گردید.
Mortal Kombat ۳
زمانی که شائوکان قلمروی زمین را مورد یورش قرار داد؛ کنگ لائو به طور موقت طرح بازسازی دوباره جامعه نیلوفر سفید را رها کرد. او در این یورش با شائوکان رودر رو شد، اما شاتوکان با جادو نیرومند خود کنگ لائو رو زخمی کرد در حدی که وی روبه مرگ رفت. خبر زخمی شدن کنگ لائو به لو کنگ رسید و او شائوکان رو به مبارزه طلبید و در این مبارزه برای دومین بار شائو کان رو شکست داد.
[تصویر: 10192713_565.jpg]
Mortal Kombat Gold
بعد از این واقعه، کنگ لائو به معبد شائولین برنگشت و اجازه داد تا همه کشته شدن وی را باور کنند تا بتواند در آرامش زندگی کند؛ اما این آرامش زیاد طول نکشید، چون شیناک به همراه نیرو‌های خودش به زمین یورش برد و اینکه کنگ لائو فهمید که گورو که جد بزرگش رو کشته بود؛ زنده است. پس از شکست خوردن شیناک، کنگ لائو تصمیم گرفت که گورو را نابود کند، اما به دلیل اینکه گورو پیمان صلحی رو با پرنسس کیتانا بسته بود؛ از این تصمیم منصرف شد.
Mortal Kombat  Deadly Alliance
با کشته شدن لو کنگ در اتحاد مرگبار، کنگ لائو تصمیم به مبارزه علیه شنگ سانگ و کوانچی گرفت و این موضوع را با رایدن مطرح کرد؛ به دلیل در حد نصاب نبودن توانایی کنگ لائو، رایدن استاد بوراچیو رو مامور به آموزش کنگ لائو کرد. پس از مدتی کنگ لائو به همراه رایدن و کیتانا عازم مبارزه با دو جادوگر شدند؛ اما کنگ لادو به دست شنگ سانگ و کیتانا به دست کوانچی کشته شد و رایدن در مقابل این دو جادوگر تنها ماند و با این مرگ کنگ لائو اسیر طلسم اوناگا شد. اما این پایان راه او نبود چرا که بعد‌ها توسط ارمک از دست طلسم اوناگا رهایی پیدا کرد.
Mortal Kombat Armageddon
با توجه به بیوگرافی (فوجین)، کنگ لائو با وی متحد گردید تا به کمک هم دوستان قدیمی خود رو یعنی لو و رایدن رو به حالت عادی بازگردانند و اگر راهی برای برگرداندند آن ها پیدا نکردند مجبور خواهند شد که لو و رایدن رو نابود کنند. در پایان کار او در آرماگدون، وی با شکست دادن (بلیز)، روح جد بزرگ خود رو مشاهده کرد و به این واسطه به زمان قبل سفر کرده و در نبردی در مقابل گورو قرار گرفت و با شکست گورو به قهرمان مبارزات مرگبار تبدیل گشت؛ اما با این حال بین لو و کنگ لائو هیچ گاه رقابتی برای تصاحب این مقام صورت نگرفت.
از نظر جامعه نیلوفر سفید، کنگ لائو قهرمان آنها حساب می‌شد و برای مسابقات مرگبار مد نظر گرفته شده بود؛ اما کنگ لائو این عنوان رو نپذیرفت و ترجیح داد که یه زندگی اروم داشته باشه؛ بنابراین جامعه نیلوفر سفید به جای او لو کنگ رو برای مبارزه فرستادند.
[تصویر: 10192714_917.jpg]
Mortal kombat ۲۰۱۱
کونگ لائو مانند همیشه همراه لو کنگ و raiden بود و در مبارزات حظور داشت. در میانه داستان، کیتانا توسط شائو کان زندانی می‌شود و raiden و لو کنگ برای نجات او به دنیای بیرون می‌روند. لو کنگ مشغولی آزاد کردن کیتانا می‌شود و کونگ لائو هم به جای او با کوان چی و شنگ سونگ مبارزه می‌کند، اما بعد از مبارزه شائو کان گردن او را می‌شکند و او را میکشد.
Mortal kombat x
کونگ لائو مانند دیگر مبارزان در این بازی کشته شده به دست کوان چی زنده می‌شود و به ارتش دنیای زیرین می‌پیوندد و به کوانچی برای آزاد سازی شیناک کمک می‌کند.
Mortal kombat ۱۱
کرونیکا با ادغام زمان گذشته و حال باعث می‌شود تا کونگ لائو دو باره زنده بشود و در مقابل آینده خود که به کرونیکا و ارتش دنیای زیرین کمک میکند قرار بگیرد. در آخر کونگ لائو همراه استادان و دوستان خود در شائولین به raiden در مبارزه با کرونیکا کمک می‌کند و بسیاری از سربازان دنیای زیرین را نابود می‌کنند.[/size]
پاسخ
Thanks given by:
#13
[b]بیوگرافی Noob-Saibot؛ مبارزی که در Mortal Kombat تبدیل به یک شبه شد![/b]
نوب سایبات (Noob-Saibot)، از معدود کاراکتر‌های اصلی سری بازی‌های مبارزه مرگبار محسوب می‌شود.
[تصویر: 10198555_322.jpg]

 شخصیت های بازی Mortal Kombat نیز همانند خود این بازی جذابیت های خاصی دارند و هرکدام برای خود توانسته‌اند یک زندگینامه به ثبت برسانند. یکی از شخصیت‌های این بازی نوب سایبات (Noob-Saibot)، با نام اصلی بی هان (Bi-Han) است. نوب سایبات (Noob-Saibot)، که نام اصلی آن بی هان (Bi-Han) است یکی از اعضای قاتل گروه لین کوای (Lin Kuei) محسوب می‌شود که در اولین سری بازی مبارزه مرگبار تبدیل به شبه شد. او از معدود کاراکتر‌های اصلی سری بازی‌های مبارزه مرگبار است که در نسخه اول با نام ساب زیرو (Sub-Zero) حضور یافت و برادر بزرگتر ساب زیرو مشهور و دوست داشتی فعلی هست.
اولین ظهور Noob-Saibot با هویت جدیدش به نسخه دوم این سری بازی بر می‌گردد. Bi-Han در پایان تورنومنت مورتال کمبت توسط اسکورپیون به قتل رسید و اسکورپیون توانست انتقام مرگ خودش را وی بگیرد و پس از آن  Bi-Han به سطح پنجم ندرلم، جایی که در آن توسط کوان چی جادوگر احیا شد، انتقال یافت. کوان چی فردی بود که قبل‌تر اسکورپیون را نیز احیا کرده بود.
او که حالا پلیدی روحش آزاد شده بود پس از احیای مجدد نه تنها تصمیم گرفت که در ندررلم بماند بلکه خواستار فتح و حکمرانی بر این قلمرو شد. اگرچه Bi-Han در خدمت جنگ‌سالارانی، چون شیناک و شائو کان بود، اما تمام این‌ها به خاطر رسیدن به هدف نهایی خودش بود.
Mortal Kombat ۲۰۱۱
Bi-Han  با هدف مبارزه برای اوت‌ورلد در کنار همراهانش از لین کوئی شامل سایرکس و سکتور وارد تورنومنت مورتال کمبت شد. او در این تورنومنت پس از شکستی در برابر سونیا بلید مقابل اسکورپیون قرار گرفت، کسی که به خاطر قتل خانواده و قبیله‌اش قصد گرفتن انتقام از بی-هان را داشت. این تقابل با پیروزی اسکورپیون پایان یافت. اسکورپیون به دلیل معامله‌ای که پیش از این با ریدن کرده بود از کشتن بی-هان صرف نظر کرد، اما با این حال کوان چی با دستکاری ذهن اسکورپیون و نشان دادن کشتار همسر و فرزند او توسط بی-هان، باعث شد تا اسکورپیون در خشم بی‌اندازه‌ی خود اقدام به کشتن بی-هان کند، در حالی که بی-هان از انجام چنین اقداماتی اظهار بی‌اطلاعی می‌کرد.
بعد‌ها بی-هان توسط کوان چی احیا شد و از این پس با نام نوب سایبات در خدمت کوان چی قرار گرفت. اولین جنگجویانی که در فرم جدید با او مبارزه کردند لیو کانگ و کونگ لائو بودند. نوب توسط کونگ لائو شکست خورد و کونگ با اشاره به آشنا بودن او از هویت نوب سوال کرد. با این حال نوب در هنگام درگیری کونگ لائو و گورو اقدام به فرار کرد. زمانی که کابال قصد حمله به امپراطور اوت‌ورلد یعنی شائو کان را داشت، نوب سایبات و میلینا با کابال درگیر شدند. با این حال هر دوی آن‌ها شکست خوردند و کابال از طریق یک پورتال به ارث‌رلم فرار کرد.
[تصویر: 10198559_651.jpg]
نوب بعد‌ها به کوان چی در ایجاد یک نیروی فرا طبیعی بزرگ تحت نام سولنادو (Soulnado) کمک کرد. اما نوب با دخالت برادر جوان‌تر خود یعنی کوای لیانگ که حالا در فرم یک سایبورگ ظاهر شده بود، کار خود را رها کرد تا با این جنگجو مبارزه کند. نوب هویت خود را برای برادر جوان‌ترش افشا کرد و به او گفت که او (کوای) شایسته‌ی نام ساب-زیرو نیست، نامی که زمانی خودش از آن استفاده می‌کرد. این نبرد با پیروزی ساب-زیرو همراه شد و نوب مدت کوتاهی بعد با نایت‌ولف مبارزه کرد. نایت‌ولف موفق شد با هل دادن نوب در Soulnado این نیروی فرا طبیعی را تخریب کند و نوب نیز توسط ارواح موجود در این نیرو بلعیده شد.
Mortal Kombat  X
پس از افشا نقش کوان چی در قتل عام خانواده و قبیله اسکورپیون، نام بی-هان توسط کوای لیانگ مورد اشاره قرار گرفت. ساب-زیرو به اسکورپیون ثابت کرد که بی-هان در قتل خاندانش بی‌گناه بوده است.
Mortal Kombat ۱۱
نوب سایبات چند دهه پس از مرگ مفروضش، باری دیگر در کارخانه سایبری لین کوئی در مقابل دشمن همیشگی‌اش یعنی اسکورپیون و برادر جوان‌ترش یعنی کوای لیانگ قرار گرفت. زمانی که اسکورپیون در مورد زنده بودن او سوال کرد، نوب در جواب به او گفت که آفریده‌های کوان چی در برابر مرگ بسیار قوی هستند. او همین طور اشاره کرد که کرونیکا به او قول داده است تا در عصر جدید قبیله‌ای از سایه‌ها را ببه او بدهد. نوب سایبات در مقابل آن‌ها شکستی را متحمل شد و از محل گریخت.
[تصویر: 10198558_282.jpeg]
گفتنی است، نوب سایبات در مقطعی دیگر تحت فرمان کرونیکا در جزیره شنگ سونگ حاضر شد تا از آن جا روح‌هایی را در جهت پیشبرد نقشه‌های کرونیکا برای ایجاد عصر جدید جمع آوری کند. او در این مکان توسط جکس (زمان گذشته) و دخترش جاکی بریگز شکست خورد و باری دیگر مجبور به عقب نشینی شد.
پاسخ
Thanks given by:
#14
[b]Johnny Cage در بازی Mortal Kombat چه می‌کند؟![/b]
Johnny Cage یکی از هفت شخصیت ابتدایی در بازی Mortal Kombat است که در اولین بازی آرکید مورتال کمبت نیز حاضر بود.
[تصویر: 10732662_969.jpg]

 Johnny Cage یکی از شخصیت‌های ثابت بازی جذاب Mortal Kombat محسوب می‌شود که قدرت‌ها و سبک مبارزه خاص خودش را دارد و سرانجام به یکی از مدافعان قلمروی زمین تبدیل می‌شود. اما این امر چطور محقق می‌شود؟! جاناتان کارلتون (Jonathan Carlton) ملقب به جانی کیج (Johnny Cage) یکی از شخصیت‌های مجموعه مورتال کمبت محسوب می‌شود که یک ستاره‌ی فیلم‌های اکشن و یک زرمی‌کار است. جانی کیج یکی از هفت شخصیت ابتدایی است که در اولین بازی آرکید مورتال کمبت نیز حاضر بود. جانی یک ستاره فیلم‌های هالیوودی است و در اصل وارد سری مبارزات مرگبار شد تا مهارت‌های رزمی خودش رو به فیلمسازان و منتقدان و تماشاگران بده که اعتقاد داشتند جانی بیشتر روی تکنینک‌های گول زننده دوربین کار می‌کند و یک مبارز واقعی نیست.
اما جالب است بدانید که؛ Johnny Cage  سرانجام یکی از مهمترین مدافعان قلمروی زمین شد؛ اگرچه او گهگاهی به دلیل خود پسندی و مادیگرایی اشتباهاتی می‌کرد، اما او یک مبارز دلیر و وظیفه شناس بود. کارکتر جانی کیج از انعطاف‌پذیری و سرعت بالا برخوردار است و با او به کمبو‌ها و ضرباتی بیش از هفتاد درصد قدرت خطر ساز هم می‌توانید فکر کنید.
از ابتدا دارای یک سری از حرکات بود که همچنان هم ثابتند. مانند حرکت سایه‌ای (shadow kick) یا پرتاب توپ نیرو (force ball) یا ضربه معروف فندوق شکن (nut kiricker)، یا در بخش فیتالیتی بازی، یک فن ثابت را دارا بود، اما بعضی از حرکات مثل ضربات کوبنده هوایی در مورتال کامبت آرماگدون یا حرکت فوق‌العاده پاهایش در مورتال کامبت ۹ اگرچه بسیار زیبا بود، ولی هرگز تکرار نشدند.
خط داستانی حضور Johnny Cage
جانی کیج یک سوپر استار رزمی کار، که بوسیله اساتید بزرگی از سراسر جهان آموزش داده شده بود.  وی همیشه مورد تسمخر منتقدان و فیلم سازان به دلیل استفاده از جلوه‌های ویژه قرار می‌گرفت؛ اما چیزی که بر اون‌ها نامعلوم بود؛ نیروی shadow kick و force ball جانی بود که در واقع این‌ها قدرت‌های ماورای طبیعی بودند. او برای بهبود این قدرت‌ها وارد مسابقات مرگبار شد.
Mortal kombat deadly Alliance
سال‌ها بعد، جانی کیج فیلمی با عنوان (مبارزه مرگبار: مرگ جانی کیج) ساخت که در این فیلم او مکرر کشته می‌شد و بعد به زندگی باز می‌گشت. در حین فیلم رایدن از جانی خواست که در مبارزه علیه ((اتحاد مرگبار)) کوانچی و شنگ سانگ، کمک کند. او ابتدا گمان می‌کرد که رایدن بازیگر فیلم است ؛ اما زمانی که مشاهده کرد که بازیگر نقش رایدن در حال خوردن غذاست؛ فهمید که ریدن واقعی از او درخواست کمک کرده تا برای تعلیم مجدد به جزیره شنگ سانگ سفر کند؛ بنابراین جانی خود رو به جزیره رسوند و در اونجا از مرگ لو کنگ اگاه شد و تصمیم گرفت که به دوستان خودش کمک کند.
[تصویر: 10198423_759.jpg]
Mortal kombat  deception

Johnny Cage  در آخرین حمله در اتحاد مرگبار کشته شد. او، سونیا و جکس به وسیله لشکر عظیمی از تارکاتان‌ها محاصره و مستغرق شدند. علاوه بر اون کنگ لاو و کیتانا بوسیله کوانچی و شنگ سانگ به قتل رسیدند و بعد‌ها جانی توسط اوناگا دوباره زنده و به غلام و اسیر او تبدیل شد و پس از چندی ارمک جانی رو از این وضعیت آزاد کرد.
Mortal kombat armagedon
Johnny Cage از اینکه ریدن و لو کنگ دوباره به هم بپیوندن و جنگجویان قلمرو زمین رو هدایت و رهبری کنند؛ ناامید شد. او در خیال خود منظره‌ای رو مشاهده کرد که شیناک در قلمرو‌های مختلف، پورتال‌های رو ایجاد کرده؛ بنابراین جانی تصمیم گرفت تا این نواحی رو بررسی کنه تا بفهمه که وهم خودش واقعیت هست یا نه و اینکه مطمئن بشه شیناک در این موقعیت‌ها حضور دارد و از قضا تمام این اوهام درست از آب در اومد و جانی فهمید که مقصد بعدی شیناک جزیره شنگ سانگ است.
او به جزیره رفت و مشاهده کرد که شیناک به همراه کوانچی در حال برنامه ریزی اند تا با زور قلعه شائوکان رو بگیرند. زمانی که کوانچی بوسیله پورتالی که از اون اومده بود؛ ناپدید شد؛ جانی حمله خودش رو آغاز کرد و گارد‌های شیناک رو متلاشی کرد تا این که شیناک مجبور به عقب نشینی شد. کمی بعد، جانی شروع به جمع آوری متحدینی از جمله نایت ولف، ساب زیرو و کنشی کرد تا در مبارزه آرماگدون با نیرو‌های تاریکی مبارزه کند. در آرماگدون بسیاری از مبارزینی که حضور داشتند کشته شدند و جانی بوسیله دشمنی ناشناس، سرش از بدنش جدا شد و به قتل رسید.
Mortal kombat ۲۰۱۱
Raiden با به عقب برگرداندن زمان تلاش می‌کند تا از وقایع آرماگدون جلوگیری کند و دنیا‌ها را نجات دهد. جانی کیج در این نسخه مانند همیشه فردی شوخ طبع و ساده لوح است و ابتدا تنها دنبال شهرت در میان بازیگران هالیوود است، اما بعدا به قدرت و توانایی‌های خویش پی می‌برد و تصمیم به کمک به raiden و دیگر محافظان زمین می‌گیرد. او در این میان وارد یک رابطه عاطفی با سونیا بلید می‌شود که حاصلش دختری به نام کساندرا کیج است.
[تصویر: 10198424_960.jpg]
Mortal kombat x

کیج تا زمان Mortal Kombat X به طور قابل‌توجهی با تجربه می‌شود، و تا حدود زیادی غرور و ساده‌لوح بودنش از بین می‌رود و در این زمان او به فردی با مسئولیت‌تر و زبده‌تر تبدیل می‌شود، با این حال علاقه شدیدش به شوخ‌طبعی دست‌نخورده باقی می‌ماند. سونیا بلید کار خود را نسبت به خانواده اش برتری داده و باعث شده تا رابطه میان او و همسر و فرزندش کمرنگ شود و جانی کیج به عنوان یک پدر از این مسئله راضی نیست و سعی دارد تا اوضاع را بهتر کند. او در آخر توسط شیناک و d’vorah زندانی می‌شود تا به دیگر جنگجویان زمین که کشته شده اند و حالا به شیناک خدمت می‌کنند ملحق شود، اما با سر رسیدن دخترش یعنی cassie cage او نجات پیدا می‌کند.
پاسخ
Thanks given by:


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان