امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
شما شریک باشد دلایلی است ممکن که خیانت کرده جنسی

دلایلی که ممکن است شریک جنسی شما خیانت کرده باشد
#1
[تصویر:  AABNZEW.img?h=416&w=799&m=6&q=60&u=t&o=f...=584&y=201]

بله ، تقلب اتفاق می افتد. در واقع ، این اتفاق بیشتر از آنجایی که همه دوست داریم فکر کنیم اتفاق می افتد. انستیتوی مطالعات خانواده گزارش می دهد که 20 درصد از مردان متاهل و 13 درصد از زنان متاهل اعتراف می کنند که به غیر از همسر خود با کسی رابطه جنسی برقرار می کنند. بدیهی است ، شما سیگنال های داستان را می دانید که معشوق شما کمتر از وفاداری است. اما تعجب خواهید کرد که چه رفتارهای ظریفی ممکن است شروع به هجی کردن نوشتار روی دیوار با حروف کوچک کند ... اگر می دانید به دنبال آنها باشید ، یعنی. از افزایش سخاوتمندی گرفته تا سرگرمی های جدید ، برخی از عادت ها و رفتارهایی را گردآوری کرده ایم که می تواند بیانگر این باشد که ممکن است مورد توجه دیگر شما از بین برود ، طبق گفته کارشناسان روابط. و به دنبال نشانه های بیشتر ، باید 30 چیزهایی را بیان کنید که مردم اگر می خواهند تقلب کنند ، خواهند گفت.

1.آیا متوجه شده اید که اخیراً شریک زندگی تان روز به روز پر کردن شما را متوقف کرده است؟ این مساله وسوسه انگیز است که چنین رفتاری را به عنوان عدم تمایل مسطح کنید - یا به سادگی ، به عنوان کسی که به فضای خود نیاز دارد. اما اگر به طور ناگهانی منظم شود ، این می تواند نشانه ای باشد که شریک زندگی شما به عنوان روشی برای تعیین وقت در روزشان که شما نمی دانید بعداً در مورد آنها سؤال کنید ، عمداً فرار می کند. اکنون ، آن زمان برای هر آنچه (یا هر کس) که می خواهند آزاد است. و اگر بدترین واقعیت را می دانید ، در اینجا 17 بدترین کار ممکن است انجام دهید در صورت گرفتن خیانت شریک زندگی خود.

2. آنها ساعت کار می کنند که برای شما معنی ندارد.

شاید شریک زندگی شما وقت بگذارد تا توضیح دهد که در ساعت های مشخصی از روز در کجا قرار دارند - اما به نظر نمی رسد که این توضیحات آب را در خود نگه می دارد. روانپزشک دارای مجوز ، سولا هارایس ، که برای مشاوره و سلامتی مک نونتی در سن پترزبورگ ، فلوریدا کار می کند ، می گوید شما اگر نگران وفاداری آنها هستید ، باید ارزیابی کنید که آیا برنامه شریک زندگی شما "نامناسب و غیرقابل پیش بینی" است. او می گوید: "برای مثال ، آیا شما مکانیک یا معلمی را می شناسید که در اواخر شب کار می کنند؟"

[تصویر:  AAGwJx6.img?h=416&w=799&m=6&q=60&u=t&o=f...=575&y=239]

3. وقتی می خواهید برای برنامه های آینده برنامه ریزی کنید ، آنها بهانه می گیرند.

طبق گفته های Hareas ، امتناع شریک زندگی شما از انجام برنامه های آینده "پرچم سرخ در پرواز است." با یکدیگر.

4.اگر شریک زندگی تان به طور ناگهانی تمرکز بر چهره خود را هر زمان که دو نفر از شما سعی می کنند در یک مکالمه معنی دار درگیر شوید ، پیدا کرده است ، ممکن است بخواهید تحقیق کنید. پتی وود ، یک متخصص در رابطه با زبان بدن مستقر در آتلانتا ، به Insider گفت: "این نشانه ای است که احتمالاً دروغ گفتن نیست."

5.البته ، اگر شریک زندگی تان کاملاً از معرفی شما با سایر افرادی که به آنها اهمیت می دهند اجتناب کرده است - دوستان ، همکاران نزدیک و دیگران. اما حتی ترك شما بیش از حد معمول می تواند نشانه این باشد كه چشم آنها سرگردان است.

"تا حد زیادی ، خانواده و دوستان شریک زندگی تان بخش بزرگی از افراد را تشکیل می دهند ، بنابراین انتخاب این که از شما عقب بیفتد نشان از عدم تعهد دارد" می گوید: "Adina Mahalli ، مشاور سلامت روان در Maple Holistics. و برای علائم عاشقانه بدتر ، در اینجا 20 پرچم سرخ شما شریک زندگی شما نمی توانند صبر کنند تا شما را ترک کنند.

6.از طرف دیگر ، اگر شریک زندگی شما قبلاً از روابط نزدیك یا حداقل و حداقل دوستانه با خانواده خود برخوردار بوده است ، اگر آنها غیرقابل توضیح كوشش برای جلوگیری از گذراندن وقت با آنها بودند ، باید آن را کمی عجیب بدانید. آیا دلیل عمیقی وجود دارد که آنها نمی توانند والدین و خواهر و برادران را به چشم نگاه کنند؟

[تصویر:  AAGwPO8.img?h=416&w=799&m=6&q=60&u=t&o=f...=638&y=271]

7. آنها دائماً از "کسل شدن" شکایت می کنند.

شما باید به این نکته توجه داشته باشید که به نظر می رسد شریک زندگی شما بی زندگی باشد یا از زندگی ناراضی باشد - به خصوص اگر آنها به طور فعال خستگی خود را برای شما ابراز کنند. محالی می گوید: "نیاز به تحریک مداوم یا هیجان در زندگی شما نشانه بی ثباتی است." "زندگی و روابط با اوج ها و دلهره ها به وجود می آیند ، به این معنی که وقتی رابطه شما دچار افتادگی می شود ، شریک زندگی شما ممکن است به دنبال اوج دیگری بگردد." و برای اینکه به دنبال ویژگیهای ظریف تری باشید ، در اینجا 30 نکته مربوط به زبان بدن را نشان می دهد. رابطه شما محکوم است

8.با ما اشتباه نکنید ، بسیاری از چیزهای خوب می توانند از گامی در جهت بازگشت به بعد از جنبه های منفی گذراندن ساعت به پیمایش در Facebook یا Instagram استفاده کنند. اما اگر شریک زندگی شما ادعا می کند که به طور کامل حضور رسانه های اجتماعی را ندارد ، می تواند نشانه ای از پنهان کردن آنها باشد. Hareas می گوید مسئله مهم این است که آیا شریک زندگی شما به دلیل نداشتن رسانه های اجتماعی "دلیل موجه" دارد (مثلاً شغل آنها این کار را منع کرده است) یا اگر در صورت سؤال از آنها استفاده کنید ، تمایل دارند "هرچند منطقی" براق شوند.

9. یا آنها هیچ عکس با شما در رسانه های اجتماعی ارسال نمی کنند.

اگر مورد مهم دیگر شما در رسانه های اجتماعی نسبتاً فعال است و شما در خوراک آنها ظاهر نمی شوید ، ممکن است وقت آن باشد که اوضاع را دوباره ارزیابی کنید. کریس ویتاله ، کارشناس روابط دوستانه و روابط ، هشدار می دهد که "اغلب ، شرکایی که تقلب می کنند برای حفظ یک زندگی واحد در حساب های رسانه های اجتماعی خود هشدار می دهند."

[تصویر:  AAE8Eez.img?h=416&w=799&m=6&q=60&u=t&o=f...=493&y=220]

10. یا یک حساب ایمیل مخفی دارند.

این یک علامت هشدار بزرگ است. اگر یک حساب ایمیل "مخفی" را کشف کردید ، بنابراین ، طبق گفته دکتر گرگوری کانیلا ، دکتری دانشیار دانشکده روانشناسی حرفه ای شیکاگو ، شما باعث نگرانی شده اید. همین مسئله برای کشف پروفایل های "مخفی" رسانه های اجتماعی که به نظر می رسد شریک زندگی شما اخیراً بروزرسانی کرده است ، اما نتوانسته است شما را از آن حساب دنبال کند یا "دوست" کند.

11. یا آنها هیچ وقت توضیحی برای مکان خود ندارند.

این احتمالاً نشانه ای بدتر از توضیحات بیش از حد در مورد محل زندگی آنها است. اگر شریک زندگی شما حتی نمی تواند زحمت کشید و بهانه ای شگرف در مورد جایی که در آن قرار گرفته است ، پس ذهن آنها به چیزی (یا شخص دیگری) رسیده است.

12.. آنها به شما هدیه می دهند.

این مکان در نزدیکی روز ولنتاین ، یا سالگرد عروسی شما ، یا حتی سالگرد اولین بوسه شما نیست - اما نکته مهم دیگر شما را با هدیه های شما "فقط به خاطر" ادامه می دهد. از این کیف پول یا عطر جدیدی که دلتان برایتان تنگ نمی شود ، خیره شوید. علامت بالقوه ای که می تواند در پشت همه آن چیزهای براق پنهان شود. ویتاله توضیح می دهد که "نه تنها هدیه دادن به دلیل مقصر بودن تقصیر ، بلکه یک تاکتیک برای جلوگیری از سوء ظن شما برای هر چیز بد همسرتان است."
پاسخ
Thanks given by:


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان