امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
زایمان همبرگر میشود؟ آیا زودرس باعث خوردن

آیا خوردن همبرگر باعث زایمان زودرس میشود؟
[تصویر:  BBjrFvk.img?h=416&w=799&m=6&q=60&u=t&o=f...999&y=1223]

آیا این همبرگر می تواند بچه را به دنیا آورد؟
زنان باردار در سرتاسر کشور برای رستوران در مینسوتا به خاطر همبرگر که امیدوارند کارشان را القا کند ، در حال گله زدن هستند.

این همه با Kelsey Quarberg ، صاحب رستوران The Suburban ، رستوران که در خدمت همبرگر مورد نظر است ، آغاز شد. او دو هفته قبل از موعد مقرر ، وقتی اتفاق غیرمنتظره ای رخ داد ، برگرهای جدید را آزمایش می کرد.

[تصویر:  AAIACjI.img?h=450&w=799&m=6&q=60&o=f&l=f&x=823&y=547]

"من فهمیدم که تقریباً نه ماه باردار هستم ، می توانم به همان اندازه که می خواهم پنیر پنیر داشته باشم!" او به Inside Edition گفت. "من کل پنیرگر را خوردم و احتمالاً ساعت 8 بعد از ظهر آن شب به پایان رسیدم و آن شب ساعت 2 بعد از ظهر به زحمت رفته ام."

بنابراین ، القاء نیروی کار متولد شد.

اما سخنان کواربرگ را برای آن به کار نگیرید. سایر مادران راضی نیز می گویند که برای آنها کار کرده است.

وی ادامه داد: "ما در تاریخ مقرر وارد شدیم ... استعفا دادیم که من قصد داشتم یک هفته دیگر باردار شوم ، بنابراین من مجبور شدم که همبرگر را بگیرم ، این سرنوشت بود ، کل چیز را خوردم ، و در ساعت 10 بعد از ظهر که کتی انگل به Inside Edition گفت: شب شروع به انقباض کرد و مدت کوتاهی [دختر من] داشت.
پس چه چیز خاصی در مورد همبرگر وجود دارد؟

کواربرگ گفت: "این واقعا چرب و سرحال است. فکر می کنم این ماده غذایی چرب بود که بدن من به من انگیزه می داد تا فقط به آرامش ، عقب برگرداندن و بیرون کشیدن این کودک بپردازم."
سایت سورنا 
ما را درشبکه ها اجتماعی دنبایل کنید 
آیدی کانال سورنا @gnsorena
آدرس اینستاگرام سورنا
آیدی اینستاگرام @gnsorena

پاسخ
Thanks given by:

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان