امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
آموزش نوینو رایگان معرفی کار کسب آکادمی اینترنتی و

معرفی آکادمی نوینو ( آموزش رایگان کسب و کار اینترنتی )
#1
با سلام و خسته نباشید خدمت تمامی دوستان عزیز...

در این مقاله می خواهم به شما یک آکادمی آموزشی بسیار حرفه ای که در زمینه کسب و کار های اینترنتی فعالیت می کند را معرفی کنم : آکادمی نوینو به تازگی توسط احسان شریف متخصص راه اندازی کسب و کار های اینترنتی تاسیس شده، هدف اصلی آکادمی نوینو در واقع پر کردن فضای خالی موجود در زمینه کسب و کار های اینترنتی می باشد.
[تصویر:  logo-2.png]
احسان شریف مدیر و موسس آکادمی نوینو و آژانس دیجیتال مارکتینگ وب ترا اعتقاد دارد بازار فعلی کسب و کار های اینترنتی ایران در حدود 90 درصد حوزه های مختلف بسیار بکر و فقط در انحصار چندین فروشگاه بزرگ مختلف نظیر دیجی کالا و... می باشد.
احسان شریف مدیر آکادمی نوینو می گوید که اکنون بیش از 30 هزار کسب و کار اینترنتی می توانند وارد فضای اینترنت شوند و در حوزه کاری خودشان به نفر اول یا یکی از اولین نفرات تبدیل شوند...

او می گوید : " من اعتقاد دارم که بازار ایران در بیش از 90 درصد حوزه های مختلف کاملا بکر و دست نخورده باقی مانده، تنها با یک سرچ در بیش از 90 درصد از حوزه های کالا و خدمات فقط برخی از فروشگاه های بزرگ به فروش کالا اقدام کرده اند و یا تنها برخی از وب سایت های خدماتی مشهور خدمات خودشان را به صورت اینترنتی معرفی کرده اند، مابقی سایت های موجود در بیش از 80 درصد حوزه ها سایت هایی هستند که عموما صاحبان آن ها خواب هستند و سالیان سال است که هیچ تغییری به وب سایت خودشان نداده اند...

ما در وب ترا ده ها کسب و کار را از صفر مطلق به جایی رساندیم که به درآمد ماهانه بسیار عالی رسیده اند ( از طریق فروش اینترنتی )، کسب و کار هایی در زمینه صنایع دستی، مبلمان، برنامه ورزشی آنلاین، ابزارآلات و.... راز موفقیت  ما در توسعه این کسب و کار ها استفاده از بکر بودن بازار فعلی اینترنت ایران و انجام دادن کامل هرچه که یک کسب و کار اینترنتی نیاز دارد می باشد.... این نکته مهم است که بازار ایران همیشه بکر و دست نخورده باقی نخواهد ماند.... "

آکادمی نوینو  قصد دارد تا بخش زیادی از مبحث  کسب و کار اینترنتی را به صورت رایگان به افرادی که واقعا تمایل به اینترنتی شدن و یا توسعه کسب و کار آنلاینشان داشته باشند آموزش دهد...

ما در آکادمی نوینو دو سیستم کسب و کار ساز پایه و جامع را ساخته ایم که به وسیله سیستم پایه،  افراد می توانند با کم ترین دانش اولیه نسخه ابتدایی اما قدرتمند کسب و کار اینترنتی خودشان را تاسیس نمایند.
به وسیله سیستم جامع کسب کار ساز نوینو که  شامل بیش از 40 ساعت ویدیو می باشد، شما می توانید نسخه ی بدون نقص کسب و کار اینترنتی خودتان را تاسیس و راه اندازی نمایید.

پیش بینی می شود دوره ابتدایی کسب و کار اینترنتی ( سیستم جامع کسب و کار ساز نوینو ) در ابتدا مهر ماه 1399 به صورت نهایی منتشر شود تا افراد مختلف بتوانند به وسیله آن خیلی سریع به درآمد اینترنتی برسند و نسخه ای بدون نقص از کسب و کار اینترنتی خودشان را تاسیس نمایند.
پاسخ
Thanks given by:


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان