امتیاز موضوع:
 • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

[-]
کلمات کلیدی
باشگاه حواشی اخبار پرسپولیس

اخبار حواشی باشگاه پرسپولیس
#61
چپِ پُر پرسپولیس با محمدها! (عکس)

تیم پرسپولیس با حضور محمد انصاری و محمد نادری وضعیت بسیار خوبی در سمت چپ خط دفاعی دارد.

به گزارش ورزش سه، سرخپوشان پایتخت لیگ هجدهم را با کمبود بازیکن در پست های مختلف آغاز کردند اما این تازه شروع ماجرا بود. چند هفته بعد محمد انصاری و حسین ماهینی نیز با مصدومیت از ناحیه رباط صلیبی مواجه شدند تا کار سخت و سخت تر شود.
 
اما جذب محمد نادری و مهدی شیری وضعیت پرسپولیس در زمستان را بهبود بخشید. نادری در این پست به حدی خوب عمل کرد که به تیم ملی نیز دعوت شد و همه را به تحسین واداشت و همچنین سبب شد تا پرسپولیسی ها برای حفظش به تکاپو بیفتند.
 
در شرایطی که سرخپوشان موفق به حفظ نادری شده بودند، محمد انصاری هم از بند مصدومیت رها شد تا سرخپوشان وضعیتی آرمانی در پست دفاع چپ داشته باشند. اما انصاری که توانایی بازی در پست دفاع میانی را هم دارد، در چند بازی اخیر عملکرد متوسطی از خود نشان داده و به نظر می‌رسد برای بازپس‌گیری جایگاهش باید با نادری بجنگد.
 
به هر حال این رقابت جذاب و البته دوستانه، در نهایت به نفع پرسپولیس تمام خواهد شد. باتوجه به انجام حدود ۴۰ بازی در طول یک سال، طبیعتاً به هر فوتبالیست بازی می‌رسد و چنین شرایطی باعث می‌شود تا آن ها بدون خستگی در زمین حاضر شوند.
 

[تصویر: 01422503.jpg]
پاسخ
Thanks given by:
#62
این دروازه بان گل بخور نیست؛

رادو، قهرمان آخر نیم فصل! (عکس)

بوژیدار رادوشوویچ با ارائه یک نمایش درخشان دیگر، کلین شیت بعدی را هم به ثبت رساند تا نیم فصل نخست را با خاطره ای خوش خاتمه دهد.


به گزارش "ورزش سه"، تیم پرسپولیس در شرایطی از سد نساجی قائم‌شهر گذشت که ستاره سرخ ها، نه مهدی ترابی بود و نه علی علیپور و نه گلزن سه امتیازی این تیم، وحید امیری. بلکه این رادوشوویچ بود که با سیوهای دیدنی و خروج های مطمئن، کلین شیتی ارزشمند ثبت کرد و نیم فصل اول را بدون گل خورده به پایان رساند.
 
در مقابل نساجی، رادو سه مهار داشت که یکی از آن ها روی شوت رحمان جعفری بود. او از فاصله نزدیک این توپ را به کرنر فرستاد و پس از آن به شکلی ویژه، خوشحالی خود را از این سیو نشان داد؛ کاری که در بازی های قبلی هم به اشکال متفاوت انجام داده بود.
 

[تصویر: 01464486.jpg]

 

[تصویر: 01464484.jpg]
[size=undefined]
 
رادوشوویچ که فارغ از نمایش خوب فنی اش، همیشه چهره ای جذاب برای هواداران بوده و با رفتارش در زمین و روی نیمکت، خبرساز می‌شود، در آخرین دقایق بازی هم یک توپ دیگر را از تیم میهمان گرفت و دراز کش روی زمین خوابید و زبان خود را بیرون آورد و با چهره ای مرموز، جشن شادی را چند دقیقه پیش از سوت پایان آغاز کرد.
 
[/size]
[تصویر: 01464483.jpg]
[size=undefined]
 
پس از سوت پایان نیز، مثل بازی با ذوب آهن رادو خود را به تابلوهای تبلیغاتی رساند و به این شکل بالاتر از تمام بازیکنان درون زمین، خوشحالی را با هواداران تقسیم کرد و آن ها را به وجد آورد. هوادارانی که در طول بازی وقتی او توپ را می‌گرفت، با فریادهای بلند خود، به حمایت می‌پرداختند. این فریم های جذاب از امیرحسین خیرخواه نیز به طور کامل حس ویژه آن لحظات را منتقل می‌کند.
 
ثبت هفت کلین شیت در نیم فصل اول لیگ نوزدهم، اتفاقی ویژه برای بوژیدار رادوشوویچ است. حالا تعداد کلین شیت های او در لیگ برتر از بیرانوند بیشتر شده و بوژیدار امیدوار است با ادامه این روند، به رکوردی بهتر از این هم برسد. نکته جالب این که رادو هیچگاه در دوران برانکو در یک نیم فصل 7 بازی انجام نداده بود اما حالا با هدایت گابریل کالدرون آرژانتینی به این رکورد دست یافته و فصلی به یادماندنی را در کارنامه ورزشی اش سپری می‌کند.
 
[/size]
[تصویر: 01464392.jpg]

 

[تصویر: 01464393.jpg]

 

[تصویر: 01464394.jpg]
[size=undefined]
 
این گلر کروات که حالا باسابقه ترین خارجی تاریخ پرسپولیس و یکی از محبوب ترین آن‌هاست، پیش‌تر برای جانشینی بیرانوند پس از انتقال بزرگ اعلام آمادگی کرده بود اما شاید در زمستان بیرانوند به اروپا نرود و این انتقال به تابستان موکول شود. اما تابستان پیش رو، قرارداد رادو نیز فسخ خواهد شد و باید دید باشگاه پرسپولیس می‌تواند او را حفظ کند یا نه.
 
در نیم فصلی که پرسپولیس ستارگانی چون مهدی ترابی، علی علیپور، شجاع خلیل زاده و... را در هر مسابقه اش داشت، رادوشوویچ به قهرمان آخر آن تبدیل شد. قهرمانی که باید تلاش کند با رفع نقایص خود، نمایش های خوب کنونی را ادامه دهد و به همین شکل بدون حاشیه کار را جلو ببرد تا خیال هواداران پرسپولیس، همچنان از درون دروازه راحت باشد.
 
[/size]
[تصویر: 01464485.jpg]

 
پاسخ
Thanks given by:
#63
واکنش کالدرون به شنیدن کلمه پاداش
کالدرون: من مرد ثروتمندی هستم!

بخشی از گفتگوی جنجالی گابریل کالدرون در پایان بازی روز گذشته مقابل نساجی به تک جمله او در پایان گفتگو برمی‌گردد.

به گزارش "ورزش سه"، سرمربی سرخپوشان که در یک دیدار دشوار و نفس گیر به پیروزی رسیده بود، همانطور که قبلاً وعده داده بود، درباره مشکلاتی که در باشگاه پرسپولیس با برخی افراد دارد، صحبت کرد.
 
کالدرون در طول مصاحبه با همان لحن بُرَنده و صریح، از برخی دروغ ها در اداره باشگاه صحبت کرد و همچنین از افرادی گفت که به دلیل منافع شخصی مانع از بهبود و پیشرفت شرایط کاری در باشگاه می‌شوند. این نکته‌ای است که او بعد از شش ماه کار در ایران به صورت ملموس آن را متوجه شده اما از معدود مربیانی است که علیه آن قیام می‌کند.
 
پیش از این اگرچه در باشگاه هایی مثل استقلال و پرسپولیس، کاستی های فراوانی وجود داشته اما شاید اغلب مربیان قصد داشته‌اند با مسائل کنار بیایند اما کالدرون و البته آندره استراماچونی مربیانی از جنس دیگر هستند. چهره هایی که در نهایت مقابل ضعف های مدیریتی و البته دروغ هایی که به طور معمول برای اداره باشگاه در ایران گفته می‌شود، ایستاده‌اند.
 
اما اتفاق جالب در لحظات پایانی مصاحبه کالدرون رقم خورد. جایی که علیرضا اشرف مدیر رسانه ای پرسپولیس از جای خود بلند شد و ایستاد تا مصاحبه را تمام کند اما یکی از خبرنگاران با اصرار، آخرین سوال را از کالدرون پرسید. کالدرون سر جای خود نشست و به این سوال جواب هایی آتشین داد.
 
سوال از او این بود که آیا آنطور که انصاری فرد مدیرعامل باشگاه گفته، ناراحتی او بابت عدم دریافت پاداش هاست؟ که کالدرون به این سوال پاسخی واضح داشت. او گفت: مسئله اش در پرسپولیس پول نیست، بلکه احترام است. او با کوبیدن روی سینه و نشان دادن قلب خود گفت که ماه ها با دل و جان کار کرده و مسئله او در پرسپولیس نوع برخورد و احترام است نه خود پول. کالدرون سپس روی پا ایستاد و خطاب به خبرنگاران گفت: Bonus، Bonus. I am rich man. (پاداش، پاداش. من مرد ثروتمندی هستم). خشمی بی سابقه از سوی گابریل کالدرون که در واکنش به ادعای مدیرعامل پرسپولیس بود.
 

[تصویر: 01464480.jpg]
[size=undefined]
 
کالدرون که عصبانی به نظر می‌رسید، با زبانی که مخلوطی از زبان انگلیسی و اسپانیایی بود، حرف خود را زد و راه خروج از نشست مطبوعاتی را در پیش گرفت.
 
او که شب گذشته تهران را به مقصد بوینس آیرس ترک کرد، به گفته خود در روزهای آینده با سیدجلال حسینی در تماس خواهد بود تا وضعیت تیم را در نظر بگیرد. تصمیم مهم او، عبور از موضوع جذب بازیکن خارجی برای خط حمله و انجام تنها دو تغییر در ترکیب تیم در تعطیلات زمستانی است. چیزی که گفته مسئولیتش را به طور کامل خواهد پذیرفت.
 
نکته اما واکنش باشگاه پرسپولیس به کاری است که کالدرون در نظر دارد. آیا انصاری فرد به سرمربی تیمش که آشکارا او و اطرافیانش را مورد هدف قرار داده، تمکین می‌کند؟[/size]
پاسخ
Thanks given by:
#64
پرسپولیس با یار کمکی چوکا را برد!

تیم پرسپولیس در دیداری دوستانه با نتیجه 4-1 چوکای تالش را شکست داد.
[تصویر: 01464604.jpg]
به گزارش "ورزش سه"، یک روز پس از بازی حساس با نساجی مازندران، بازیکنان ذخیره پرسپولیس به مصاف چوکای تالش رفتند. در این بازی امیر حسین بیات، حسین ماهینی، احسان حسینی، محمد نادری، سعید حسین‌پور، فرشاد احمدزاده، کمال کامیابی‌نیا، امید عالیشاه، مهدی عبدی و عرفان شمخالی و سعید غفاری در ترکیب تیم پرسپولیس بودند که دو بازیکن آخر، از چوکا به عنوان یار کمکی در ترکیب سرخ ها به میدان رفتند.
 
در غیاب گابریل کالدرون و دستیاران اسپانیایی، این کریم باقری بود که هدایت سرخ ها را برعهده داشت و کنار خط، فرمان های تاکتیکی را به بازیکنان منتقل می‌کرد. او همچنین برخوردی صمیمانه با فرشاد پیوس سرمربی تیم چوکا و اسطوره سرخ ها داشت.
 
در این بازی مهدی عبدی دو گل زد و سعید حسین پور نیز یک گل به ثمر رساند. همچنین یار کمکی چوکا گل چهارم پرسپولیس را به ثمر رساند تا قرمزها در این بازی دوستانه برنده شوند.
پاسخ
Thanks given by:
#65
بشار رسن در ۲ راهی پرسپولیس - قطر

[تصویر: 12736182_472.jpeg]

بشار رسن، هافبک عراقی پرسپولیس خواستار پرداخت مطالباتش است و هرچند ماه گذشته قراردادش را با سرخپوشان تمدید کرد، اما بندی در قراردادش وجود دارد که در صورت پرداخت نشدن ۱۲۰ هزار دلار از مطالباتش می‌تواند به صورت یکطرفه قراردادش را فسخ کند.

سایت اسپورت عراق خبر داد رسن، هافبک ملی پوش عراقی و عضو پرسپولیس منتظر است تا تکلیف پرداخت مطالباتش مشخص شود و در صورت عدم پرداخت مبلغ موردنظر، این بازیکن قراردادش را فسخ می‌کند.

این رسانه در ادامه نوشت: الریان و العربی ۲ مشتری رسن هستند و در صورت پرداخت نشدن مطالباتش این بازیکن راهی یکی از این تیم‌های قطری می‌شود.

العربی درحال حاضر ۲ بازیکن ایرانی به نام‌های مهرداد محمدی و مهدی ترابی را در ترکیب خود دارد.
پاسخ
Thanks given by:
#66

[تصویر: 12736273_790.jpg]

روزنامه قطری الشرق خبر داد شجاع خلیل زاده مدافع تیم فوتبال پرسپولیس به لیگ ستارگان قطر نزدیک است.

این روزنامه از تیم الریان قطر به عنوان جدی‌ترین مشتری شجاع خلیل زاده نام برده و این درحالیست که این تیم به تازگی "لی جائه ایک" مدافع کره‌ای خود را به تیم آنتورپ بلژیک قرض داده است.

 باشگاه پرسپولیس به دنبال حفظ مدافع خود است، اما به نظر می‌رسد شجاع لژیونر شود.

مهدی رسول پناه سرپرست باشگاه پرسپولیس روز گذشته عنوان کرد خلیل زاده ۲ سال دیگر با پرسپولیس قرارداد دارد و همچنین کریم باقری مربی پرسپولیس در تازه‌ترین اظهارنظر خود درباره خلیل زاده، اعلام کرد منتظر بازگشت این بازیکن از اردوی تیم ملی است تا با او برای ماندن در تیم صحبت کند.
پاسخ
Thanks given by:
#67
فاجعه کسر 6 امتیاز در فاصله 48 ساعتی با پرسپولیس

[تصویر: 01534969.jpg]

به گزارش "ورزش سه"، 22 شهریورماه پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه پرسپولیس به دلیل عدم پرداخت مطالبات سرخپوشان بسته شد و این تیم با مهلتی یک ماهه برای انجام تعهدات خود برای عدم اجرای دومین ضرب الاجل مواجه شد.

 
باشگاه پرسپولیس تاکنون موفق به پرداخت مطالبات دستیاران برانکو ایوانکوویچ شده و نزدیک به 60درصد مطالبات برانکو ایوانکوویچ را نیز فراهم ساخته است. رسول پناه در آخرین گفتگویی که داشته با اعلام مطالبات 2 میلیون دلاری برانکو و دستیارانش، مدعی شد که تاکنون 1 میلیون و یکصد هزار دلار آن را پرداخت کرده‌اند و نزدیک به 780هزار یوروی آن باقی مانده است.
 
در این زمینه باشگاه پرسپولیس و مهدی رسول پناه، سرپرست این باشگاه اکنون مدعی شده با توجه به تحریم‌های جدید صورت گرفته برای انتقال پول نهایی به برانکو ایوانکوویچ به مشکل برخورده است.

موضوعی که می‌تواند در فاصله 48 ساعت تا پایان دومین ضرب‌الاجل نگرانی بزرگی را برای هواداران و حتی بازیکنان و اعضای تیم شکل دهد. اکثر پیشکسوتان پرسپولیس از روز گذشته با اظهارنظراتی گلایه آمیز و البته تند به رسول پناه در این زمینه حمله کرده بودند که از جمله آنها می‌توان به علی کریمی اشاره کرد که در ادعایی جالب توجه مدعی شده اگر باشگاه برای انتقال پول به برانکو ناتوان است، قادر به انجام این کار در کمترین زمان ممکن است!


 [تصویر: 01406555.jpg]

موضع علی کریمی که ادعا کرده بود قادر است برخلاف صحبت‌های رسول پناه که اعلام کرده نمی‌توان در شرایط فعلی پولی انتقال داد، این پول را در صورت تامین از سوی باشگاه در یک ساعت در اختیار سرمربی کروات سابق سرخ‌ها قرار دهد، به سرعت در فضای مجازی با واکنش‌های جالب توجه مواجه شده است. سعید آذری هم البته روز گذشته در این زمینه خبرساز شد. مدیرعامل حال حاضر فولاد در متنی با اشاره به این موضوع که تاکنون برای حل مشکلات این باشگاه بارها اقدام به عبور از تحریم‌ها کرده‌اند، از تجربه بالای خود در این رابطه خبر داد و مدعی شد قادر به کمک به باشگاه پرسپولیس و مدیران این تیم با موضع "منافع ملی" و خرسندی از این موضوع خواهد بود. بازیکنان پرسپولیس چندان اما خوشبین به این موضوع نیستند. جایی که حتی در صفحات مجازی خود با کنایه‌هایی قابل لمس، به ادعای مدیر باشگاه پرداخته‌اند و آن را یک شوی دیگر نامیده‌اند. 

 
در این رابطه هر چه هست، باشگاه پرسپولیس با توجه به گذشت 28 روز از آخرین ضرب الاجل فیفا در خصوص این پرونده که منجر به بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی این باشگاه شده، اکنون نیز در فاصله 48 ساعته با دومین حکم در این خصوص قرار دارد. جایی که باید به طور قطع در صورت عدم پرداخت باقیمانده مطالبات، فصل آتی را با کسر 6 امتیازی آغاز کند. رسول پناه که اکنون تنها 48 ساعت برای تامین باقیمانده مطالبات که گفته می‌شود در آخرین بررسی‌ها نزدیک به 400هزار یوروی دیگر از آن باقی مانده، فرصت دارد باید دید قادر به عبور از بزرگترین بحران چند سال اخیر خواهند بود یا خیر.
پاسخ
Thanks given by:
#68
شروع و پایان با دربی؛
برنامه کامل پرسپولیس برای لیگ بیستم
برنامه تیم پرسپولیس برای حضور در لیگ نوزدهم مشخص شد.
[تصویر: 01535339.jpg]

به گزارش "ورزش سه"، سرخپوشان تهرانی لیگ برتر را همچنان در قات مدافع عنوان قهرمانی آغاز می‌کنند. آن ها این بار نیز چند هفته بسیار سخت را در اواسط لیگ خواهند داشت اما مثل لیگ نوزدهم، بازی پایانی این تیم در پایتخت خواهد بود و آن ها این فرصت را دارند که در صورت برگزاری با تماشاگر مسابقات، قهرمانی را در تهران جشن بگیرند.
 
* پنج هفته نخست؛ تقابل جذاب با رحمتی

پرسپولیس در دو هفته اول میزبان خواهد بود؛ آن ها ابتدا برابر تیم سایپا صف آرایی می‌کنند که آخرین حریف تیم در لیگ گذشته بود. سپس تیم یحیی گل محمدی اولین بازی خود در ورزشگاه آزادی را مقابل نفت آبادان انجام می‌دهد و بعد نوبت به نفت مسجدسلیمان می‌رسد. تقابل با شهرخودرو که مهدی رحمتی را روی نیمکت دارد در ورزشگاه آزادی خواهد بود و بازی با نساجی در شهید وطنی.

[تصویر: 01535335.jpg]

اولین بازی پرسپولیس در لیگ بیستم یادآور تقابل این تیم با سایپا در هفته آخر لیگ نوزدهم است؛ جایی که علی علیپور برای آخرین بازی در لیگ برتری پیراهن پرسپولیس را برتن کرد.
 
* پنج هفته دوم؛ بازی های حساس در پایتخت

از هفته شش بازی های سخت تر پرسپولیس آغاز می‌شوند؛ تقابل ذوب آهن با رحمان رضایی مدافع میانی سابق سرخ ها با یحیی گل محمدی زوج اسبق او در تیم ملی جالب توجه خواهد بود. سپس آن ها دوباره در پایتخت به مصاف تیم اصفهانی دیگری می‌روند و بعد نوبت به استقلال خواهد رسید. در هفته نهم و دهم نیز دو تیم با انگیزه کرمانی یعنی مس و گل گهر رودرروی سرخ ها قرار می‌گیرند که دوئل یحیی با قلعه نویی جالب توجه خواهد بود.

[تصویر: 01535336.jpg]

دربی پایتخت در هفته هشتم برگزار می‌شود؛ نبرد انتقامی سرخ ها با استقلالِ محمود فکری.
 
* پنج هفته سوم؛ از نکونام تا علیمنصور!

در هفته یازدهم پرسپولیس در تهران میزبان فولاد خواهد بود. سپس آلومینیوم اراک با رسول خطیبی از قهرمان ایران میزبانی می‌کند و بعد تقابل با ماشین سازی انجام خواهد شد. پس از این بازی پرسپولیس می‌تواند با حریفش راهی تبریز شود چرا که بازی قبل از هفته پایانی، با تراکتورِ علیمنصور خواهد بود. هفته آخر لیگ نیز تقابل پرسپولیس با پیکان است که در بازی رفت ورزشگاه آزادی میزبان آن خواهد بود و در بازی برگشت احتمالا استادیوم شهر قدس.
 
[تصویر: 01535337.jpg]

رویای هواداران پرسپولیس این است که در آخرین بازی فصل، سیدجلال حسینی در همین استادیوم (شهر قدس) برای پنجمین بار متوالی، جام را بالای سر ببرد.
 
برنامه کامل پرسپولیس در نیم فصل اول لیگ بیستم:

هفته اول: سایپا - پرسپولیس 
هفته دوم: پرسپولیس  - نفت آبادان 
هفته سوم: نفت مسجد سلیمان - پرسپولیس  
هفته چهارم: پرسپولیس  - شهرخودرو
هفته پنجم: نساجی - پرسپولیس 
هفته ششم: پرسپولیس  - ذوب آهن 
هفته هفتم: پرسپولیس  - سپاهان
هفته هشتم: استقلال - پرسپولیس 
هفته نهم: پرسپولیس  - مس رفسنجان 
هفته دهم: گل گهر سیرجان - پرسپولیس 
هفته یازدهم: پرسپولیس  - فولاد
هفته دوازدهم: آلومینیوم اراک - پرسپولیس 
هفته سیزدهم: پرسپولیس  - ماشین سازی 
هفته چهاردهم: تراکتور - پرسپولیس  
هفته پانزدهم: پرسپولیس  - پیکان

پاسخ
Thanks given by:
#69
فوری: بشار رسن از پرسپولیس خداحافظی کرد
بشار رسن هافبک عراقی پرسپولیس با انتشار پیامی در اینستاگرام از هواداران این تیم خداحافظی کرد.
[تصویر: 01347671.jpg]

به گزارش ورزش سه، او این تصمیم را ۲۴ ساعت پس از بازگشتش از قطر به تهران را در حالی علنی کرده امروز در گفتگو با خبرنگاران گفته بود که فردا تصمیمش درباره ماندن یا رفتن از پرسپولیس را خواهد کرد.

 

بشار در پیام اینستاگرامی‌ ای که دقایقی پیش منتشر کرد، ضمن خداحافظی از هواداران پرسپولیس، دلایلی برای اعلام این تصمیم نوشته که خلاصه آن نیاز خانواده به درآمد بیشتر از سوی اوست.

 

این بازیکن که بعد از بازگشت پرسپولیسی ها از قطر در دوحه مانده بود، در این کشور با نمایندگان یکی دو تیم به مذاکره نشسته و ظاهراً با تیم القطر به توافق رسیده تا مبلغی حداقل دو برابر پرسپولیس به این تیم بپیوندد. ضمن این که به هر حال در این تیم قطری خبری از بدقولی های مالی نخواهد بود. چیزی که بشار به آن اشاره کرده و گفته: در سه سالی که در پرسپولیس بوده، بدون حقوق یا با حقوق، با مصدومیت و حتی بعد از فوت مادرش به عشق هواداران و با قلبش برای پرسپولیس بازی کرده است.


[تصویر: 01535627.jpg]

بشار در این استوری اعلام کرده که باوجود عمل کردن باشگاه به تعهداتش، به دلیل نیاز خانواده اش به درآمد بیشتر، از این باشگاه جدا خواهد شد. او از هواداران خواسته که در این باره کسی را مقصر ندانند.
 
البته بشار رسن یک سال دیگر با پرسپولیس قرارداد دارد و باید دید در شرایطی از پرسپولیس جدا خواهد شد و جدایی اش برای پرسپولیس درآمد خواهد داشت یا خیر.
 
این هافبک عراقی یکی از کلیدی ترین بازیکنان تیم یحیی گل‌محمدی در دوران بعد از کرونا بوده و فرم عالی را در چند ماه اخیر نشان داده و همچنین در مسابقات آسیایی نیز جزو بهترین های پرسپولیس بوده. اتفاقی که سبب شده تا تیم های قطری نیز به او علاقه مند شوند. قائدتا جدایی او ضربه ای محکم به تیم یحیی گل‌محمدی است که در تاریخ ۲۹ آذر باید به مصاف قهرمان شرق آسیا برود.
[تصویر: 01308080.jpg]

باید منتظر ماند و دید مسئولان تیم پرسپولیس در حالی که به زودی باید در فینال لیگ قهرمانان آسیا حضور یابند چه تصمیمی در خصوص این تصمیم یکی از مهم‌ترین بازیکنان خود خواهند گرفت؟ عدم حضور وحید امیری و عیسی آل کثیر به دلیل محرومیت، جدایی بشار و احتمال جدایی بازیکنانی مانند شجاع خلیل زاده، محمد نادری و حرف و حدیث درباره بعضی دیگر از بازیکنان وضعیت اردوی قرمزها را بیش از پیش آشفته کرده است.
[تصویر: 01535629.jpg]
[تصویر: 01535631.jpg]
[تصویر: 01535630.jpg]
پیش بینی روزنامه های قطری درست بود.ظاهرا بشار با تیم القطر به توافق رسیده است.
پاسخ
Thanks given by:


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان