امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
در ماشین‌ها بهترین the قطعات تیونینگ و crew 2 راهنمای

راهنمای The Crew 2: بهترین قطعات و تیونینگ ماشین‌ها در The Crew 2
#1
مثل هر بازی رانندگی حرفه‌ای دیگری، امکان تیونینگ ماشین به عنوان بخشی بسیار جذاب و پرطرفدار در The Crew 2 نیز گنجانده شده است. با این حال، شاید به دست آوردن قطعات جدید در این بازی و شخصی‌سازی اتومبیل شما در آن به سادگی و سرراستی بازی‌های دیگری که می‌شناسید نباشد. اما کار چندان پیچیده‌ای هم نیست. در ادامه با قطعات و تیونینگ ماشین‌ها در The Crew 2 آشنا می‌شوید.
[تصویر:  the_crew_2_release_gear_1.jpg]

قطعات و تیونینگ ماشین‌ها در The Crew 2
خواهید دید که بعد از برنده شدن در یک مسابقه، قطعات مختلف ماشین به عنوان جوایزی در جاده فرود می‌آیند و می‌توانید با راندن اتومبیل خود به سمت آن‌ها، این قطعات را بردارید. به دست آوردن قطعات جدید برای تیونینگ ماشین‌ها، با انجام مسابقات و مهارت‌ها در بازی ممکن است. مسابقات را می‌توانید در سرتاسر نقشه‌ی بازی پیدا کنید.
در حالت معمول، قطعات در بازی به چهار دسته از لحاظ نایابی تقسیم می‌شوند. «معمول» با رنگ خاستری، «غیر معمول» با رنگ سبز، «نایاب» با رنگ آبی و «حماسی» با رنگ بنفش در بازی مشخص شده‌اند. یوبی‌سافت بعدا یک دسته‌ی دیگر از قطعات را به بازی اضافه خواهد کرد. «افسانه‌ای» که با رنگ طلایی مشخص خواهد شد. (آپدیت رایگان بازی در ماه سپتامبر این دسته از قطعات را به بازی اضافه می‌کند.)

با اضافه کردن هر کدام از قطعات، قدرت و سطح اتومبیل شما در قطعه‌ی مربوط تا حدی که ممکن باشد افزایش می‌یابد. یعنی با افزودن قطعه‌ای که تازه به دست آورده‌اید می‌توانید قدرت ماشین را در یکی از قسمت‌های مشخص آن در Performance Level بالا ببرید.

Performance Level را باید چیزی شبیه Gear Score بازی دیویژن یا Power Level بازی دستینی در نظر بگیرید. به عبارت دیگر، Performance Level میزان کارایی و قدرت ماشین شما در ابتدا به اضافه‌ی قدرتِ بیشتری که قطعات جدید به آن افزوده‌اند خواهد بود.
ضمنا باید بدانید که Performance Level بالاتر الزاما به معنای یک ماشین سریع‌تر نیست، بلکه در مجموع آن را به خودروی «بهتر»ی تبدیل می‌کند.

پاسخ
Thanks given by:


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان