امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
هدیه باید یک داشته ویژگی خوب هایی تولد چه کادو خاص باشد؟

یک هدیه خوب باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟
#1
برای خرید یک هدیه خوب باید سلیقه طرف مقابل را در نظر بگیرید و متناسب با آن برایش هدیه بخرید. کادوی خوب نباید طرف را به ترس بیندازد که نتواند آن را جبران کند و همچنین وقتی به کسی هدیه ای می دهیم، نباید توقع جبران از او داشته باشیم. همیشه باید هدیه را در موقعیت و مکانی مناسب به شخص داد. قیمت هدیه از فاکتور های اصلی خرید آن است. البته کادوی ارزان خریدن به معنای آن نیست که موقعیت طرف مقابل را در نظر نگیرید. شما می توانید کادویی ارزان قیمت و بسیار شیک و متناسب با روحیه طرف مقابلتان خریداری کنید.
در خرید هدیه باید سن، جنس و شخصیت فرد را در نظر بگیرید و متناسب با آن هدیه خریداری کنید که متناسب با روحیه و سلیقه فرد باشد. برای خرید یک کادوی مناسب باید جنبه معنوی آن را هم در نظر بگیرید و بعضا یک کادوی ارزان قیمت که برای طرف مقابل خاص می باشد، می تواند خیلی با ارزش تر از هدیه های گران قیمت باشد.


هدیه می تواند یک شاخه گل باشد


خرید گل حتی اگر برای هدیه دادن به خود باشد، لذت بخش است. کمتر کسی پیدا می شود که از گل بدش بیاید. همه از این که گل هدیه بگیرند خوشحال می شوند. گل ارزش معنوی زیادی دارد و اگر فرد کمی احساساتی باشد، از گل هدیه گرفتن بسیار خوشحال می شود. شاید بگویید که گل بلاخره ممکن است خشک شود و ماندگار نباشد ولی شما می توانید از گل هایی که خاصیت ماندگاری داشته باشند استفاده کنید. مثلا گل دیو و دلبر که گاها به آن رز جاویدان نیز می گویند، این خاصیت را دارد. معمولا این نوع گل ها خاصیت ماندگاری تا 3 سال را دارند.
پاسخ
Thanks given by: omidrock


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان