امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
کشور به آلمان مهاجرت

مهاجرت به کشور آلمان
سلام دوستان مهاجرت و اقامت در آلمان چه شرایطی داره؟
پاسخ }
Thanks given by: omidrock
(2021/10/09، 09:35 AM)maryamyousefi نوشته است: سلام دوستان مهاجرت و اقامت در آلمان چه شرایطی داره؟

سلام شرایط مهاجرت به آلمان در اکثر دانشگاه هاش به شکل زیر هست
1.تحصیل با هزینه نسبتا پایین نسبت به دانشگاه های دیگر در اروپا
2. هزینه زندگی با خودتان
تحصیل در رشته دندان پزشکی کشور آلمان هم به همین شکل هست.
پاسخ }
(2021/10/09، 09:35 AM)maryamyousefi نوشته است: سلام دوستان مهاجرت و اقامت در آلمان چه شرایطی داره؟

ببین بستگی داره به روشی که میخوای اقدام کنی. مثلا اگر میخوای به روش تحصیلی اقدام کنی هزینه تحصیل در آلمان نسبت به خیلی از کشور ها تقریبا رایگان هست. اما از طرف دیگه مهاجرت از طریق تحصیل به آلمان 2022 یک سری مشکلاتی هم داره از جمله اینکه هزینه زندگی به عهده خود شما هست و باید اون هزینه رو از طریق کار کردن تامین کنید.
پاسخ }
Thanks given by: omidrock , omidrock , omidrock , omidrock
پاسخ }
از دوستان کسی موسسه مهاجرت خوب در تهران میشناسه؟
پاسخ }
Thanks given by: omidrock , omidrock
(2023/01/17، 09:37 AM)ahmadmoosavi33 نوشته است: از دوستان کسی موسسه مهاجرت خوب در تهران میشناسه؟

سلام
من برای مهاجرت به آلمان از موسسه رویال مهاجرت کمک گرفتم. خوب بودند، اطلاعاتشون درست و به روز بود و بهم خیلی کمک کردند.
پاسخ }
(2022/06/08، 11:02 AM)saye13777 نوشته است:

سلام شرایط مهاجرت به آلمان در اکثر دانشگاه هاش به شکل زیر هست
1.تحصیل با هزینه نسبتا پایین نسبت به دانشگاه های دیگر در اروپا
2. هزینه زندگی با خودتان
تحصیل در رشته دندان پزشکی کشور آلمان هم به همین شکل هست.
سلام مریم منم قصد تحصیل در آلمان رو دارم. 
شما کارهاتو تونستی پیش ببری؟
پاسخ }
Thanks given by: omidrock , omidrock , omidrock , omidrock , omidrock , omidrock

شرایط مهاجرت به آلمان بسته به شرایط هر فردی و روش مهاجرت هر کس متفاوت هستش. شرایط سنی ومدارک لازم و همه اینا با توجه به روش مهاجرت فرق میکنه. برای این که بتونید دقیق بدونید برای مهاجرت به این کشور جه شرایطی باید داشته باشید میتونید به موسسات مهاجرتی شناخته شده و معتبر مراجعه کنید. به نظرم خیلی بهتر میتونید نتیهحه بگیرید.
پاسخ }
سلام قصد مهاجرت به آلمان از طریق کار رو دارم. برنامه نویس هم هستم . از کجا میتونم کار پیدا کنم.
متاسفانه زبان آلمانی هم بلد نیستم.
پاسخ }
دوست عزیز برای مهاجرت به آلمان باید ببیینید از کدوم زوش میخواید اقدام کنید. چون بسته به روش های کاری، تحصیلی، سرمایه گذاری و ... شرایط مهاجرت فرق می کنه. شرایط سنی مهمه.تو مهاجرت نحصیلی باید مدرک و مغدل قابل قبول دانشگاه مورد نظر رو داشته باشین. از دانشگاه مربوطه پذیرش بگیرید. مدارک لازم رو با مراحعه به سایت دانشگاه تهیه کنید. دقت کنید که برای تهثیه مدارک ویزا  پذیرش تمام مدارک رو آماده کیندو چون اگه یمی از مدارک ناقص باشه ممکنه ویزانون ریحکت بشه.
پاسخ }
Thanks given by: omidrock , omidrock

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان