امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
انگلیسی زبان اموزش

اموزش زبان انگلیسی
#1
قبل از هر چیز 3 نکته مهم موقع یادگیری زبان انگلیسی

  • اهداف مشخصی را تعیین کنید.  هدف خود از مطالعه زبان انگلیسی را مشخص کنید. به عنوان مثال اگر می خواهید برای کار به خارج از کشور بروید روی عبارتهای مرتبط به کارتان تمرکز کنید. یا اگر به عنوان گردشگر سفر می کنید از راهنمای واژگان سفر و گردشگری استفاده کنید.

  • برنامه ریزی داشته باشید.  برنامه ریزی بخش مهمی از مسیر یادگیری موفق انگلیسی است. مدت زمان یادگیری براساس تعهد، انگیزه و البته زمان مطالعه متفاوت است. آهسته شروع کنید اما برنامه مطالعه منظمی داشته باشید. برای مثال اگر بیش از 40 ساعت در هفته کار می کنید نیازی نیست 30 ساعت به یادگیری زبان انگلیسی اختصاص دهید.

  • بین چهار مهارت اساسی زبان تعادل برقرار کنید.  بیشتر افراد به دنبال بهبود مهارت های ارتباطی زبان خود هستند. برقراری تعادل در مطالعه چهار مهارت اصلی زبان بسیار مهم است. بهترین روش برای یادگیری زبان انگلیسی این است که در هر کدام از مهارت های زبان- گوش دادن، صحبت کردن، خواندن و نوشتن- توانایی های لازم را به دست بیاورید.
چگونه زبان انگلیسی را سریع یاد بگیریم؟
حالا که می دانید از کجا شروع کنید با برخی از بهترین نکات درباره نحوه یادگیری سریع زبان انگلیسی آشنا شوید:
استفاده از نرم افزارهای آموزش زبان
سال های زیادی است که نرم افزارهای یادگیری زبان به افراد در یادگیری زبان انگلیسی کمک کرده اند. سایر فناوری ها با هدف کمک به کاربران در بهبود یا حفظ مهارت های انگلیسی نیز در دسترس قرار دارند. بسته به روش مورد علاقه خود برای یادگیری می توانید از بین انواع فناوری ها انتخاب کنید.
به عنوان مثال LiveXP، Preply، Italki، Verbling، AmazingTalker و … سایت ها و برنامه های آنلاین آموزشی برای یادگیری و آموزش زبان های مختلف هستند. زبان آموزان و معلمان می توانند درس های خصوصی رزرو یا ارائه دهند، از دوره های آموزشی به صورت زنده استفاده کنند و 
خواندن انواع متن ها
روزنامه ها، وبلاگ ها، متن روی جعبه ها، کتابچه های راهنما، وب سایت ها، ایمیل ها، پست های شبکه های اجتماعی و هر چیزی را بخوانید. چرا؟ این محتوا حاوی کلمات جدید هیجان انگیز و همچنین کلماتی است که ممکنه قبلا با آنها آشنا شده باشید. مرور موارد یادگرفته شده و یادگیری موارد جدید به پیشرفت سریعتر کمک می کند.
تمرینات تلفظ
با خودتان صحبت کنید.  درباره هر چیز و همه چیز با خودتان صحبت کنید. اگر در ابتدا نمی توانید این کار را انجام دهید، سعی کنید با صدای بلند بخوانید تا تلفظتان مشخص شود.
صدای خود را ضبط کنید.  برخی افراد ممکنه با این کار راحت نباشند اما خیلی بزیاد ه شناسایی نقاط ضعف در تلفظ کمک می کند. هر چند روز یکبار به صدای خودتان گوش دهید تا با مشکلات خود آشنا شوید؟

اموزش زبان انگلیسی
پاسخ }
Thanks given by: omidrock
#2
با توجه به این که یادگیری زبان انگلیسی جزو بخش ممهی از زندگی هر فردی شده است و تبدیل به دغدغه ی بسیاری از افراد شده است و هر کسی در هر موقعیت و با هر سنی به یادگیری این زبان نیاز دارد بسیار مهم است که بدانیم منابع یادگیری آن را باید از کجا تهیه کنیم. شما امروزه چه دانش آموز و دانشجو باشید، چه در اداره و یا شرکت خصوصی مشغول به فعالیت باشید و یا حتی خودتان صاحب کسب  کار باشید یا قصد مهاجرت به کشورهای دیگر را داشته باشید درمیابید که همه ی آن ها به زبان انگلیسی وابسته هستند. 

[تصویر:  GOLDENBOX.jpg]
حالا که اهمیت زبان انگلیسی برایمان آشکار شد حالا منابع معتبر آموزش زبان انگلیسی را از کجا باید تهیه کنیم؟ در تهران و شهرستان های دیگر فروشگاه های معتبری وجود دارد که کتاب های آموزش زبان انگلیسی را می توانید تهیه کنید. در تهران انتشارات جنگل یکی از معتبرترین فروشگاه کتاب زبان انگلیسی تهران است که می توانید به صورت آنلاین کتاب های خود را از آنجا خریداری کنید.
پاسخ }
Thanks given by: omidrock
#3
ممنون از مطالب مفیدتون. اگر بدنبال یادگیری زبان آلمانی در یک مرکز معتبر هستید می تونید به مقاله بهترین آموزشگاه زبان آلمانی مراجعه نمایید و مراکز آموزشی زبان آلمانی را به دقت بررسی کنید و بهترین را انتخاب کنید.
پاسخ }
Thanks given by:


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان