امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
بودجه ادوردز را مشترک کنیم چگونه تعیین

چگونه بودجه ادوردز را تعیین کنیم: بودجه مشترک ادوردز
#1
سوالی که ابتدا از این متن مطرح می شود این است که چگونه محدوده قیمت اولیه AdWords خود را تعیین می کنیم؟ پاسخ دادن به این پرس و جو به طرز شگفت انگیزی مشکل ساز است و در اعمال، توزیع محدوده قیمت بسیار دردسرسازتر است.

اما چرا این پیچیده است؟
مشکل توزیع قیمت های AdWords
بودجه AdWords اغلب هر روز برای هر کمپین بازاریابی تعیین می شود (به عنوان مثال، شما یک محدوده قیمت روزانه برای هر کمپین خود تعیین می کنید). که معمولاً پیچیده است. در نتیجه چگونه بودجه کمپین های گوگل ادز را تعیین کنیم؟ اکثر تبلیغ‌کنندگان تعدادی کمپین در زمان مشابه دارند.

پیشنهاد ما این است که هر کمپین بازاریابی را به حداقل 3 کمپین کاملاً متفاوت تقسیم کنید تا روی آنها تمرکز کنید:

کمپین بازاریابی جستجوی سلولی
ارائه کمپین بازاریابی اجتماعی (یا تبلیغ مجدد)
کمپین بازاریابی جستجوی گوگل
اکنون به این فکر کنید که هر کمپین بازاریابی را به 3 کمپین کوچکتر تقسیم کرده اید، با این هدف که متوجه شوید محدوده قیمت (مثلاً 100 دلار) برای بسیاری از بخش های کوچکتر چقدر دشوار است. برخی از کمپین‌ها ممکن است از محدوده قیمت مورد نیاز روز به روز عبور کنند و غیرفعال شوند، در حالی که برخی دیگر ممکن است قیمت کمتری از حد پیش‌بینی‌شده داشته باشند و تعداد کمی از محدوده قیمت‌های استفاده نشده باقی بمانند.

در نهایت، ماندن در محدوده قیمت مصرف نشده به خودی خود یک عامل ناخوشایند نخواهد بود (به جز اینکه شما به ویژه بر خرج کردن مقدار کامل تأکید می کنید). همچنین، تقریباً غیرقابل تصور است که پیش‌بینی کنیم که هر کمپین بازاریابی جستجوی سلولی، جستجوی Google در رایانه و ثبت موارد چه کارایی انجام خواهد داد.


بودجه های مشترک در AdWords
تمام مسائلی که در بالا توضیح داده شد، ضرورت و انگیزه ایجاد یک ویژگی در AdWords را ایجاد می کند که به عنوان بودجه مشترک در AdWords شناخته می شود.

مشخصه سرمایه‌های مشترک AdWords به شما امکان می‌دهد مقداری را بر اساس محدوده قیمت روزانه خود تنظیم کنید، که در تعدادی از کمپین‌ها در حساب AdWords شما به اشتراک گذاشته می‌شود. انتخاب محدوده قیمت مشترک می‌تواند مقدار پرداختی در AdWords را با مسیر کسب‌وکار کوچک یا اهداف تبلیغاتی و بازاریابی شما هماهنگ کند، نه اینکه محدوده قیمت را بین کمپین‌ها توزیع کند. در اینجا یاد می گیرید که چگونه یکی را به طور جمعی برای استفاده در کنار مشخصه محدوده قیمت مشترک AdWords خود قرار دهید.


بودجه های مکرر AdWords چگونه کار می کنند؟
به عنوان مثال، فرض کنید شما یک فروشنده برای برنامه نرم افزار مدیریت نام شرکت هستید و در حال حاضر 3 کمپین (جستجوی رایانه شخصی، تبلیغ نمایش و جستجوی سلولی) را برای محصول برنامه نرم افزاری خود مدیریت می کنید.

برنامه کلی تبلیغات و بازاریابی شما این است که روزانه 100 دلار در 3 کمپین خود خرج کنید. بدون مشخصه محدوده قیمتی مشترک، باید روشی را که می‌خواهید بین سه کمپین خود 100 دلار تقسیم کنید، تعیین کنید. با این حال، برای کسانی که هیچ ایده ای ندارند یا برایشان مهم نیست که چگونه این محدوده قیمت بین تبلیغات نمایشی، جستجوی سلولی و جستجوی رایانه تقسیم می شود، استفاده از ویژگی محدوده قیمت مشترک یک پاسخ عالی برای شما است.
پاسخ }
Thanks given by: omidrock


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان