امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
می با آیا ؟ رسید پرینتر کار به توان درآمد

آیا می توان با کار پرینتر به درآمد رسید ؟
#1
علت این مشکل در پرینترهای سه بعدی چیست؟

وقتی در حال انجام خدمات پرینت سه بعدی هستم یهو می بینم فیلامنت ها خمیری مانند شدن و نمیتونم کارکنم و در واقع تمام سفارش پرینتر سه بعدی از بین میره الان یکی بهم یک راه حلی گفت که انجام دادم شما هم موافق این راه حل هستید ؟
به راحتی می توان گفت که نازل شما خیلی به صفحه پرینتر سه بعدی نزدیک است. اگر صفحه را حتی یک میکرون جابجا کرده باشید، به فیلامنت فضایی برای فرار داده اید. در بهترین حالت، ساختار سه بعدی شما لایه های اولیه خود را از دست می دهد و رشته های اکسترود شده کمتر احتمال دارد بچسبند. در بدترین حالت، رشته پشت نازل پرینتر سه بعدی جمع می شود و احتمال انسداد وجود دارد.
در بیشتر موارد، کمی بالا بردن نازل می تواند مشکل را حل کند. اکثر سیستم های چاپگر سه بعدی به شما امکان می دهند جابجایی محور Z را تنظیم کنید. برای بالا بردن نازل باید به طور مثبت حرکت کرد. برعکس این هم صادق است؛ با حرکت منفی آن می توانید از چسبیدن ساختار سه بعدی به صفحه چاپگر سه بعدی جلوگیری کنید. با این حال، مراقب باشید؛ افست خیلی زیاد از نشستن مدل سه بعدی روی صفحه چاپگر سه بعدی جلوگیری می کند.

اگر چاپگر سه بعدی شما این امکان را به شما می دهد، می توانید تغییرات را با پایین آوردن صفحه نمایش برای چاپ روی چاپگر سه بعدی انجام دهید. با این حال، این مشکل ساز خواهد بود. زیرا باید صفحه چاپ بعدی را دوباره کالیبره و تراز کنید.

لیست عیب یابی پرینت سه بعدی: بسته شدن بیش از حد نازل به صفحه پرینت سه بعدی
حرکت محور Z
صفحه چاپ چاپگر سه بعدی را پایین بیاورید
 
مسدود کردن نازل در پرینترهای سه بعدی
پاسخ }
Thanks given by: omidrock , omidrock , omidrock


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان