امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
دارند؟ نیاز برق ژنراتورهای به نوع چه سوختی

ژنراتورهای برق به چه نوع سوختی نیاز دارند؟
#1
آیا یاد گرفته اید که شامل چه نوع سوخت های ژنراتور می شود؟ توربین ها از چندین نوع بنزین به همراه بنزین، گازوئیل، پروپان و بنزین خالص استفاده می کنند که در این مقاله دیزل ژنراتور چگونه برق تولید میکند؟ قصد داریم به آنها بپردازیم.

کارخانه های بنزین

مدهای اینورتر عمدتا بر اساس مطابقت با یکی از بهترین آسیاب ها به گونه ای ساخته شده اند که فشرده و سبک باشند. آنها باک بنزین بزرگ و سنگین ندارند و به همین دلیل زمان بسیار کمتری کار می کنند. موتورهای با مصرف انرژی اینورتر ژنراتور و ظرفیت آنها برای تنظیم سرعت موتور نشان می دهد که آنها به طور موثر از بنزین استفاده می کنند.

پس انداز مالی بنزین آنها ممکن است تا 40٪ باشد. آنها 8 تا 10 ساعت کار می کنند و معمولاً برای عملکردهایی که از این آسیاب ها استفاده می کنند مناسب هستند.

بنزین منبع حیاتی شناخته شده و ساده ای است، با این حال بسیار قابل اشتعال و ناامن است. بنزین گران است و اگر قصد دارید ژنراتور خود را برای مدت طولانی کار کنید، استفاده از بنزین یک امکان اقتصادی نیست.

بیشتر آسیاب های سلولی بنزینی هستند. یک ژنراتور معمولی 5000 وات تقریباً 18 گالن بنزین را در 24 ساعت می سوزاند. این امر استفاده طولانی مدت از بنزین را پرهزینه می کند.

قیمت بیش از حد بنزین دلیلی است که بسیاری از افراد کارخانه های اینورتر را انتخاب می کنند. این کارخانه‌ها برای شروع یک استراتژی ارزان ارائه می‌کنند که بیشتر بر اساس نیاز مصرف بنزین متفاوت است.

این نوع آسیاب ها به گونه ای طراحی شده اند که مصرف بنزین متعادلی داشته باشند. یک مخزن بنزین (اغلب 1 تا 2 گالن) باید به مدت هشت ساعت یا حداکثر 10 ساعت پایان یابد.


آسیاب های دیزل

دیزل معمولی ترین بنزین برای کارخانه ها نیست. با این وجود، به عنوان یک منبع حیاتی، نسبت به بنزین سازگار با محیط زیست است. به علاوه برای عملکرد ژنراتور قیمت بسیار کمتری دارد و می تواند ایمن تر باشد زیرا به اندازه بسیاری از سوخت های مختلف قابل اشتعال نیست.

کارایی معمول بنزین برای کارخانه های دیزل به سادگی بیش از یک و نیم گالن بنزین در ساعت است. آسیاب های دیزل طیف وسیعی از عملکردها را انجام می دهند: انرژی الکتریکی در محل، پشتیبان گیری اضطراری، و حتی به عنوان منبع انرژی همیشگی برای خودروهای تفریحی.

کارخانه های بنزین پروپان

بنزین پروپان ایمن ترین نوع بنزین ژنراتور برای تنظیم است. پروپان ممکن است برای مدت زمان طولانی ذخیره شود، به سادگی می سوزد و برای خرده فروشان در سیلندرهایی با اندازه های مختلف مشکل ساز است. آن را در خانه خود بدون هیچ مشکلی خرده فروشی کنید. پروپان سریعتر میسوزد

زمان سوزاندن دقیق به واحد وات بستگی دارد. کارایی یک ژنراتور 20 کیلوواتی تقریباً 3.5 گالن در ساعت است. در مقایسه با بیش از شش گالن برای یک خودروی 35 کیلوواتی.

یک مانع برای یک ژنراتور پروپان، حداکثر قابلیت ذخیره سازی سیلندرها است. یک مخزن پروپان معمولی را می توان در یک بازه زمانی 24 ساعته استفاده کرد.

اغلب افرادی که آسیاب پروپان دارند دو و حتی 3 برابر بیشتر از یک منبع دیگر سیلندر دارند. چنین بنزین ژنراتوری انتشار کربن را کاهش می دهد و همه خواهان فضای سبزتر هستند.
پاسخ }
Thanks given by: omidrock , omidrock , omidrock


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان