امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
ژنراتور دیزل ویژگی ولوو های

ویژگی های دیزل ژنراتور ولوو
#1
دیزل ژنراتور ولوو یکی از انواع دیزل ژنراتور با مصرف سوخت بسیار پایین بر خلاف انواع دیگر می باشد. و همین موضوع یکی از دلایل محبوبیت این پنتا دیزل ژنراتورها است که شاسی فولادی دارند و باک سوخت داخل شاسی است. قیمت دیزل ژنراتور ولوو به خوبی طراحی و مهندسی شده است تا کمترین صدا و عملکرد بدون لرزش را داشته باشد.
مزایای موتور دیزل ژنراتور ولوو
1. موتور دیزل ژنراتور Volvo دارای یک ماژول کنترل Eco است که به معنای مصرف سوخت کمتر در هنگام کار با این ژنراتورها است. 2. موتور دیزل ژنراتور Volvo با عملکرد صاف و بدون لرزش مشخص می شود. 3. از دیگر مزایای این موتورها، سطح صدا بسیار کم است و مزاحمت زیادی ایجاد نمی کند. 4. موتور دیزل جنرال ولوو مجهز به پیستون خنک کننده است که از آتش سوزی و انفجار جلوگیری می کند. 5. نصب موتور بسیار آسان است و به سرعت راه اندازی می شود. 6. موتور دیزل کل ولوو نسبت به سایر موتورهای دیزل ارزان است و در صورت لزوم می توان دوباره آن را خریداری کرد. 7. قطعات آن در ایران قابل خرید است. 8. موتور دیزل ولوو مجهز به بوش غلتکی برای حداکثر دوام و طول عمر است. 9. یکی دیگر از مزایای موتور دیزل ولوو این است که می توان سوپاپ را تعویض کرد.
سوخت مصرفی موتور جنرال ولوو پنتا و چند راه برای کاهش آن
موتورهای دیزلی ولوو نیز مانند بسیاری از دیزلی های دیگر، علاوه بر استفاده از گازوئیل، از انواع سوخت مانند سوخت مایع و گاز طبیعی و از بسیاری جهات مانند فشار باد لاستیک در خودروهای دیزلی نیز استفاده می کنند. ابزار مناسب در خودروهای دیزلی، تنظیم میزان حرکت چرخ خودرو و بازدید و تعمیر قطعات هیدرولیک در خودروهای دیزلی می تواند مصرف سوخت آنها را کاهش دهد.
گل ولوو پنتا
شرکت پنتا در اصل در سال 1868 در سوئد تاسیس شد و در ابتدا محصولاتی مانند دیگ بخار، دیگ و گاوآهن تولید می کرد. پس از مدتی با این شرکت، در سال 1935 توسط شرکت معروف ولوو خریداری شد و این شرکت ولوو نیز یک شرکت سوئدی است که در بخش ماشین آلات سنگین فعالیت می کند. پس از ادغام این دو شرکت معروف، محصولات آن ها با نام جنرال ولوو پنتا دیزل وارد بازار جهانی شد و جنرال دیزل های زیادی تولید کرد که به سرعت در جهان شهرت یافت و به تمامی کشورها صادر شد.
آخرین کلمه
در این مقاله در مورد دیزل متوسط صحبت کردیم و گفتیم که به آن یک نوع خودرو می گویند و یکی از مهم ترین و مدرن ترین آن ها ولوو جنرال دیزل است که توسط شرکت ولوو پنتا تولید و عرضه می شود که با این مشخصات از این نوع هستند که ما لیست کرده ایم. موتور دیزل و ویژگی های منحصر به فرد آن را برای شما، همچنین سوخت مورد استفاده این خودروها و راه های کاهش سوخت را به شما نشان دادیم و در پایان نیز به شما گفتیم که چه چیزی. سالی که ولوو پنتا تاسیس شد شروع به تولید انواع خودرو کرد که از محصولات آن می توان به جنرال ولوو دیزل اشاره کرد.
پاسخ }
Thanks given by: omidrock


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان