امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
رسیدن روانشناسی با مدیتیشن سلامتی به

رسیدن به سلامتی با مدیتیشن
#1
بدون شک همگی کسانی که به دنبال پیشگیری از هرگونه بیماری روحی و جسمی هستند، از اهمیت مدیتیشن تاکنون با خبر شده اند. 
امروزه علم روانشناسی به وضوح و با تکرار می‌گوید که سلامت جسمی انسان بستگی به سلامت روحی او دارد؛ برای مثال، پرستاری که در بخش قلب یک بیمارستان کار می‌کند و مرتب با بیمارانی که دجار حمله قلبی شده اند سر و کار دارد، بیشتر در معرض بیماری‌های جسمی است! او همچنین بطور مداوم خانواده‌ها و اعضای نزدیک بیماران را می‌بیند که چگونه ناراحت و غمگین هستند. 
امروزه شاید شما نتوانید از برخی محیط‌های مضر که باعث عدم سلامتی روحی شما می‌شوند دوری کنید! شاید نتوانید برای مثال کارتان در بیمارستان را رها کنید زیرا که به سلامت روحی شما کمک نمی‌کند؛ پس راه چاره چیست؟ راه چاره پاکسازی افکار منفی می‌باشد که از طریق آن موارد وارد ذهن شما شده است. وقتی نمی‌توانیم ورودی را کنترل کنیم، حداقل سعی کنیم چیزهایی که وارد شده اند را پاکسازی کنیم!
برای پاکسازی ذهن خود از افکار منفی که باعث عدم سلامت روحی شما می‌شوند، مدیتیشن و مراقبه بهترین راه است! مدیتیشن و مراقبه بهترین روش برای رسیدن به آرامش و همچنین پاکسازی ذهن است.
شما می‌توانید به آسانی ذهن خود را از سیاهی پاک کنید و آن را تبدیل به یک برگه سفید آماده نوشتن افکار مثبت جدید کنید.

مدیتیشن اصلا چی هست؟ برای پیدا کردن پاسخ بهتره مدیتیشن کلیک کنید.

مدیتیشن تا چه حد باعث پیشگیری از بیماری‌ها می‌شود؟

مدیتیشن شبیه یک اتفاق نیست که راحت با یکبار انجام دادن آن به آسانی به سلامت برسید؛ شما همچنین باید با کیفیت مناسب هم آن را انجام دهید. مدیتیشن درصورتی به شما کار خواهد داد که آن را مکررا و بصورت مداوم در طولانی مدت انجام دهید. وقتی مدیتیشن به خوبی در زندگی شما جای گرفت، به آسانی می‌توانید تاثیرات فراوان آن را در زندگی خود مشاهده کنید.


مدیتیشن همگام با علم تجربی و پزشکی
مدیتیشن یک راه علمی برای رسیدن به آرامش هست، و از طرف علوم پزشکی بدون شک پیشنهاد می‌شود. امروزه که علم تجربی تعارض فراوانی با علوم غیر تجربی دارد، مدیتیشن یک پل محکم و قدرتمند بین این دو بخش است؛ مدیتیشن ابزاری برای رسیدن به آرامش درونی است که هم علم آن را تائیذ می‌کند و هم دیگر علوم مختلف.


مدیتیشن در ادیان الهی و فرهنگ‌های مختلف
شاید باور نکنید، اما تمامی تمرین‌های عبادی که در دین انجام می‌گردد آغشته با مدیتیشن است. تمامی فرهنگ‌ها و ادیان به گونه‌ای از مدیتیشن استفاده می‌کنند و از آن بهترین بهره را می‌برند. پیروان ادیان الهی همگی با انجام اعمال دینی و عبادت، به آرامش خاصی می‌رسند که این به دلیل وجود مدیتیشن در اعمال دینی آنهاست. 

در آخر امیدوارم توانسته باشم ذره‌ای از فواید و ویژگی‌های مدیتیشن را برای شما بیان کرده باشم. امیدوارم حتما نظرات تکمیلی خودتون رو با من در میان بزاریذ.
پاسخ }
Thanks given by:


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان