امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
مارکی فریزر خوبه؟ و ایرانی یخچال چه

یخچال و فریزر ایرانی چه مارکی خوبه؟
Thumbs Up 
بچه ها من سعی میکنم تجربه ام رو به عنوان یه شهروند تقریبا اینترنتی که خیلی تو سایت های مختلف درمورد لوازم خانگی اطلاعات بدست میارم باهاتون به اشتراک بذارم که اگه کسی قصد خرید یخچال و فریزر ایرانی داره براش مفید باشه و بدردش بخوره.
تو چند ماه اخیر دوستام و آشناها درمورد اینکه یخچال و فریزر ایرانی چه مارکی خوبه خیلی ازم سوال پرسیدن و منم تصمیم گرفتم که درموردش تحقیق کنم و نتیجش رو به اشتراک بذارم. بعد از کلی جستجو و سوال و جواب از سایت نمایندگی های معتبر لوازم خانگی و با معیار قرار دادن کیفیت، خدمات پس از فروش و از همه مهم تر قیمت یخچال و فریزر ایرانی به برندی به اسم یخچال و فریزر بنس رسیدم که هم یخچال و فریزر تک داره هم دوقلو که میتونید براساس نیازی که دارید از بین مدل های مختلفی که دارن انتخاب کنید. بیشتر درموردشون توضیح نمیدم که از حوصله تون خارج نشه فقط اگه خواستید یخچال و فریزر ایرانی بخرید پیشنهاد میکنم حتما به سایت فروشگاه لوزم خانگی دست اول کالا یه سر بزنید چون که اطلاعات کاملی در مورد مشخصات کلی، جزئیات و قیمت یخچال و فریزر ایرانی دارن و از طریق چت آنلاین و تماس تلفنی هم خیلی خوب پاسخگو بودن و با اینکه میدونستن فعلا قصد خرید ندارم کامل راهنماییم کردن و من ازشون راضیم.
پاسخ }
Thanks given by: omidrock
آره فاطمه جان منم چند وقتی هست که دنبال خرید یخچال فریزر ایرانی هستم که ببینم چه مارکی خوبه خیلی از فروشگاه های لوازم خانگی یخچال و فریزر بنس رو پیشنهاد کردن و گفتن که خدمات خوبی داره مثل ارسال و نصب رایگان یخچال و فریزر و گارانتی 30 الی 60 ماهه و کاملا از این نظر باهات موافقم. درضمن فروشگاهی هم که معرفی کردی رو زنگ زدم کلی اطلاعات درمورد یخچال و فریزر ایرانی بهم دادن و گفتن که ضمانت سلامت تحویل و مهلت تست هم میدن که خیالمون کاملا راحت باشه. بهرحال ممنون بابت تجربه ای که به اشتراک گذاشتی.
پاسخ }
Thanks given by: omidrock , omidrock , omidrock

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان