امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
کلینیک به لذت ترک روش خودارضایی لذتترک

ترک خودارضایی به روش کلینیک لذت ترک
#1
Big Grin 
امروزه ترک خودارضایی برای بسیاری از افراد کار سختی است و حتی با استفاده از همه روش ها، گاهی نتیجه نهایی آن شکست است. در واقع خودارضایی یا خودارضایی عملی است که اغلب بدون هیچ رابطه ای منجر به ارضای نیروی جنسی توسط فرد می شود. اگر این عادت به مدت طولانی ادامه یابد، فرد را از نظر روانی و عاطفی وابسته می کند و در نتیجه برای این دسته از افراد هیچ راه حل تضمینی برای ترک خودارضایی وجود ندارد. در واقع خودارضایی ذاتا مشکل آفرین نیست اما اگر به آن معتاد شوید عوارض جبران ناپذیری در آینده به دنبال خواهد داشت و مشکلات زیادی را در زندگی افراد به دنبال خواهد داشت. اگر تلاش زیادی برای ترک گارانتی خودارضایی انجام داده اید اما در نهایت امکان پذیر نیست، توصیه می کنیم با ما همراه باشید.

در واقع خودارضایی یکی از حرام های کشورهای اسلامی است که متأسفانه در حال حاضر بسیاری از جوانان این کار را انجام می دهند. تاکنون شایعات زیادی در مورد خودارضایی مطرح شده و همین موضوع باعث اختلاف نظر در موضوع خودارضایی شده است. با توجه به تجربیات پزشکان و تحقیقات آنها، خودارضایی ذاتاً مشکل ساز نیست و حتی از طرفی تأثیرات مثبتی بر سلامت روحی و جسمی شما خواهد گذاشت، اما مشکل اصلی زمانی است که در افراد تبدیل به عادت و اعتیاد می شود. یعنی تا زمانی که فرد خودارضایی بیش از حد نداشته باشد، مشکلی برای او ایجاد نمی کند. فردی که درگیر بیماری خودارضایی است بدون هیچ اختیار و اجباری اقدام به خودارضایی می کند که اغلب برنامه های روزانه فرد را مختل می کند.

توقف خودارضایی برای بسیاری از افراد آسان نیست زیرا اولین قدم برای ترک خودارضایی یک تصمیم قاطع و عزم است که باعث می شود شما تمایلی به خودارضایی نداشته باشید. فردی که معتاد به خودارضایی است هرگز نمی تواند آن را ترک کند، زیرا فاصله تکاملی و عادات روزانه اجازه نمی دهد افراد از آن خلاص شوند. تا زمانی که اولین گام برای ترک خودارضایی را که اراده و تصمیم است، برنداشته باشید، هیچکس، حتی پزشک یا مشاور، نمی تواند به شما کمک کند تا خودارضایی را ترک کنید. پس قبل از اینکه خیلی دیر شود و عواقب آن تاثیری روی شما نگذارد تصمیم خود را بگیرید.
اولین قدم برای ترک خودارضایی راه های ترک خودارضایی

برای دست کشیدن از ارضای خود می توانید از روش های زیادی کمک بگیرید که مهمترین آنها عبارتند از:

      اولین و مهمترین راه حل برای جلوگیری از خودارضایی، پرهیز از تماشای پورن است. در واقع، صنعت پورن میل افراد را به خودارضایی و تحریک غرایز جنسی آنها افزایش می دهد.
      سعی کنید در طول روز بیکار نباشید و به سرگرمی های مختلف بپردازید. این کار باعث کاهش میل شما به خودارضایی می شود و ناخودآگاه از خودارضایی اجتناب می کنید.
      هرگز در خانه تنها نمانید و اوقات فراغت خود را در مکان های شلوغ با دوستان مناسب بگذرانید.
      بهترین پیشنهادی که در مورد خودارضایی می تواند موثر باشد این است که ورزش کنید تا بدن شما به شدت خسته و کبود شود.
      زمان های عصبانیت خود را بشناسید و سعی کنید در این مواقع مشغول فعالیت و ورزش باشید.
      برای ترک خودارضایی از یک مشاور یا پزشک کمک بگیرید.
      اگر توانسته اید برای مدت کوتاهی تمیز بمانید، دلتان را ببندید. با این کار عزت نفس شما تقویت شده و تمایل شما به خودارضایی به طور ناخودآگاه کاهش می یابد.
      شب هنگام خواب لباس اضافی بپوشید. با این کار خودارضایی از ذهن شما محو می شود.
منبع: کلینیک لذت ترک خودارضایی
برای ترک خودارضایی می توانید از کلینیک لذت ترک خودارضایی کمک بگیرید
پاسخ }
Thanks given by:


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان