امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
تعمیرات وایت نمایندگی هاوس

نمایندگی تعمیرات وایت هاوس
#1
یحچال وایت هاوس یکی از محصولات پر طرفدار و پر مصرف در میان لوازم خانگی است. با این حال ممکن است پس از دتی استفاده دچار مشکلاتی شود از جمله مشکلات رایج آن آب دادن یخچال است. علت اب دادن ساید وایت هاوس دلایل مختلفی دارد:
 
معیوب بودن شیر یا لوله‌های ورودی آب یخچال
اگر ریزش آب از پشت یخچال باشد نشان دهنده وجود مشکل در شیر و یا لوله ورودی آب به یخچال است. اگر شیر آب نشتی داشته و یا لوله‌ها سوراخ یا ترک خورده باشند آب از پشت یخچال به زیر یخچال سرازیر میشود. برای بررسی این مشکل شیر و لوله آبی که به یخچال می‌آید را بررسی کنید. همچنین لوله آبی را که از زیر یخچال فریزر به پشت یخچال می‌رسد را نیز بررسی کنید. ممکن است نشتی آب از پیچ باز و بسته کردن شیر آب باشد. تمام لوله های وارد شده به یخچال را بررسی کنید و مطمئن شوید هیچ کدام سوراخ یا معیوب نباشند. همچنین مطمئن شوید که لوله آب از جایش در نرفته باشد.
نکته: برای بررسی این مشکل یخچال را از برق بکشید و نکات ایمنی را رعایت کنید تا آسیبی به شما و دستگاه وارد نشود

خرابی فیلتر آب یخچال
اگر یخچال شما دارای فیلتر است (اغلب یخچال فریزرهای جدید وساید بای ساید چندین فیلتر دارند) و در داخل یخچال آب مشاهده می‌کنید, معیوب بودن فیلترها می‌تواند علت ریزش آب در یخچال باشد. وقتی فیلترهای یخچال به مدت طولانی, بیش از مقدار تعیین شده, کار می‌کنند, دچار رسوب شده و این رسوبات سبب ترک خوردن فیلتر و نشتی آب از آن می‌شود. برای رفع این مشکل باید فیلتر آب و یا لوله‌های آن را در صورت ترک خوردگی, تعویض نمایید.
پیشنهاد میشود برای جلوگیری از این مشکل و مشکلات دیگر برای یخچال فریزر, پس از سپری شدن طول عمر مفید فیلترها, که اغلب ۶ ماه است, اقدام به تعویض فیلترهای یخچال فریزر خود نمایید.

جمع آب زیر جامیوه ای
یکی از شایع ترین مشکلات یخچال فریزرهای تجمع آب زیر جامیوه ای ها است که می تواند باعث نشتی آب شود. در این حالت به احتمال زیاد یکی از قطعات سیستم های نوفراست (بدون برفک) یا دیفراست (با برفک) دچار مشکل شده اند. از جمله دلایلی که باعث تجمع آب زیر جامیوه ای می شوند می توان به موارد زیر اشاره کرد:
• خراب شدن ترموفیوز (فیوز حرارتی) یخچال
• هیتر یا المنت یخچال فریزر دچار مشکل شده یا خراب شده است.
• خراب شدن یا مشکل داشتن سیستم دیفراست یخچال
• ممکن است که مجرای خروجی دچار مشکل شده باشد.
• احتمال دارد که مسیر خروج آب دچار انجماد شده باشد. در این حالت آب حاصل از دیفراست یخچال در زیر جامیوه ای تجمع می کند.
برای حل این مشکل لازم است که کاور یخچال فریزر باز شود و تمامی قطعات آن مانند سنسور دیفراست، هیتر، ترمودیسک و ترموفیوز بررسی شوند و در صورت داشتن مشکل یا خراب شدن تعویض یا تعمیر شوند.

انسداد تخلیه آب
از جمله مشکلات عمده و رایج در یخچال های فریزر و ساید بای ساید، مسدود شدن تخلیه آب آن است. تمامی یخچال هایی که به سیستم نوفراست مجهز هستند و برفک ندارند به یک چرخه و سیستم یخ زدایی مجهز هستند که احتمال دارد برفک های ذوب شده را به خارج از یخچال منتقل کنند و یا آن را به نزدیکی کمپرسور هدایت کنند.
البته احتمال دارد که قسمت تخلیه یخچال ها توسط ذرات غذا و یا چیزهای دیگری مسدود شود، بنابراین قسمت تخلیه باید به صورت منظم و مستمر بررسی و سرویس شود. اگر قسمت تخلیه را به صورت کامل سرویس کردید اما همچنان مشکل تجمع آب وجود داشت باید یخچال به شکل اساسی تر بررسی شود.

در صورت بروز هرگونه مشکلی در لوازم خانگی خود می توانید به نمایندگی تعمیرات وایت هاوس مراجعه کنید.
پاسخ }
Thanks given by: omidrock , omidrock , omidrock , omidrock


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان