امتیاز موضوع:
 • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
تعرفه خدمات سئو سایت چگونه محاسبه می شود؟
#1
کسب و کارهای زیادی هستند که با سئو سر و کار داشته و به آن نیاز دارندو می دانند بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو ترافیک و افزایش درآمدی بالایی را برای آن ها به  همراه خواهد داشت. مشکل اصلی اینجا است که بسیاری از این کسب و کارها  نمی دانند قیمت و تعرفه سئو چقدر است و قیمت آن چگونه محاسبه می شود. 
زمانی که این سوال پرسیده می شود که ”هزینه سئو سایت سایت چگونه محاسبه می شود، بدون شک شما منتظر یک تعرفه و قیمت ثابت خواهید بود اما جوابی که به شما داده می شود این است که ” بستگی دارد”. که با شنیدن چنین جوابی ممکن است ناراحت شوید. اما حقیقت این است که قیمت خدمات سئو تهران به فاکتورهای متعدد و گوناگونی بستگی دارد.
مبلغی که شما برای بهینه سازی سایت خود به منظور بالا آوردن کسب و کارتان در گوگل پرداخت می کنید هزینه سئو سایت یا قیمت سئو سایت شماست. تعرفه خدمات سئو بر اساس سئو پروژه ای، سئو ماهیانه، سئو ساعتی و سئو کلمات کلیدی متفاوت است. هزینه سئو بسته به سطح دشواری کلمات و وضعیت رقبا و وضعیت فعلی سایت شما مشخص خواهد شد. همانطور که می دانید، آوردن یک سایت به رتبه های صفحه اول گوگل می تواند سایت  شما را به صورت آنلاین و آفلاین دچار تغییرات زیاد و چشمگیری کند. اما هزینه آمدن به صفحه اول گوگل چه قدر است؟
نمی توان برای سئو و بهینه سازی سایت روش خاصی را برای قیمت گذاری در نظر گرفت، چرا که فاکتورهای زیادی در این مسئله دخیل هستند. لیست قیمت گذاری سئو که عموم سئوکاران از آن استفاده می کنند به شرح زیر است:
 • قیمت گذاری هزینه خدمات سئو بر اساس کلمات کلیدی: این روش یک روش رایج در بین سئوکاران و کارفرماها است که کارفرمای سایت لیستی از کلمات را به کارشناس سئو داده و از او می خواهد تا طبق کلمات کلیدی ارائه شده، سایت او را سئو کند. برای اینکه بسیاری از سئوکارها بتوانند این کلمات گاها پر رقابت را طبق قرارداد، به جایگاه مدنظر برسانند تلاش فراوانی می کنند. چرا که بدون شک، در صورت نگرفتن رتبه و جایگاه تعهد شده، هزینه ای را دریافت نخواهند کرد.
 • روش قیمت گذاری SEO طبق ورودی های گوگل: افرادی که با گوگل و ابزارهای آن مانند سرچ کنسول آشنایی کافی دارند از این روش برای دریافت ورودی، افزایش ترافیک ارگانیک سایت، و افزایش درآمد خود استفاده می کنند. این افراد با بررسی سئو خود و رقبا، کلمات لانگ تیل و LSI، خرید بک لینک، می توانند سریع تر از دیگر روش ها و تکنیک های سئو، به درآمد و جایگاه بالاتر در SERP گوگل برسند.
 • قیمت گذاری سئو سایت با درنظرگرفتن رتبه و جایگاه آن: یکی دیگر از روش ها برای تخمین تعرفه سئو سایت، در نظر گرفتن جایگاه کلماتی است که کارفرما لیست آن ها را به کارشناس سئو می دهد. اگر این کلمات به رتبه های مورد نظر نرسند، در انتهای قرارداد درآمدی به سئوکار تعلق نخواهد گرفت. این نوع قرارداد اشتباه ترین روش برای تخمین قیمت سئو می باشد.
عوامل موثر بر هزینه سئو سایت
برای راه اندازی یک سایت و کسب درآمد از آن، ابتدا  باید بودجه ای برای طراحی سایت خود و سپس بودجه ای برای سئو و بهینه سازی آن در نظر بگیرید. نرخ سئو سایت، بسته به نوع کسب و کار، نوع سایت و قالب آن، وضعیت کنونی سایت در نتایج جستجو، از نظر زمان و حجم کاری که در نظر گرفته می شود، متغیر است. 
از روش ها و تذفندهای گوناگونی برای سئو سایت می توان استفاده کرد که هر روش می تواند دارای پکیج های مختلف باشد. به طور مثال، بعضی از افراد و کسب و کار ها و سایت ها، از قبل کلمات کلیدی را برای سایت خود انتخاب کرده و قصد دارند بر روی آن کلما، بهینه سازی سایت یا همان سئو انجام شود و به صفحه اول گوگل بیایند. بعضی از کسب و کارها فقط به دنبال سئو داخلی، سئو تکنیکال و یا سئو خارجی هستند که هر کدام از آن ها دارای قیمت متفاوتی می باشد.
اما چرا بعضی از کسب و کار ها تمرکز بر روی یک کلمه خاص دارند؟
با توجه به استراتژی های یک کسب و کار، این هدف می تواند مختلف باشد، مثلاً در فروشگاه های اینترنتی، زمانی که سایتی در کلمات بزرگ مانند خرید گوشی موبایل، قیمت گوشی موبایل و… بالا می آید، صاحبان سایت می توانند با تامین کننده های بزرگ صحبت کنند و با توجه به جایگاه سایتشان از آن ها پیشنهادهای ویژه قیمتی نیز بگیرند. در بعضی مواقع کسب و کارها تمایل دارند با کلماتی که اکثر رقبا در آن بالا هستند یا کلمات دیگری که وابسته به بیزینس آن ها است، به جستجو و انتخاب کلمه کلیدی بپردازند. با آنالیز چنین کلماتی، متوجه می شوند که کدام کلمه کلیدی، بیشترین و کدام یک کمترین جستجو توسط کاربران در سطح اینترنت را  دارا هستند. آن ها در این حالت سعی می کنند که با بهینه سازی روی چنین کلماتی، سایت خود را در نتایج گوگل به صفحه اول و حتی رتبه های بالا نیز برسانند. 

لیست قیمت سئو به چه مواردی بستگی دارد؟

عموما، لیست تعرفه سئو و هزینه نهایی که برای بهینه سازی یک سایت در نظر گرفته می شود، به عوامل زیادی بستگی دارد. همانطور که مطلع هستید، هزینه سئو در هر سایتی با وب سایتی دیگر متفاوت بوده که این قیمت بر اساس بررسی و آنالیزی که بر روی سایت انجام می شود، محاسبه می گردد. بیشتر شرکت های خدماتی سئو، بعد از آنالیز یک سایت می توانند نرخ دقیقی از بهینه سازی را اعلام نمایند. با این حال، لیست قیمت سئو به موارد زیر هم وابسته است:
 • میزان رقابت و سختی و آسان بودن بین کلمات کلیدی
 • عمر دامنه و  سایت
 • کیفیت محتواهای نوشته شده و مرتبط بودن با کلمات کلیدی
 • بررسی تراکم کلمات کلیدی و بهینه سازی ان
 • بررسی جایگاه اولیه سایت و تضمین جایگاه بعد از اتمام کار
 • استفاده از تکنیک های سئو کلاه سفید
همیشه این نکته را به خاطر بسپارید که برای بهینه سازی یک سایت، فقط از یک کلمه کلیدی استفاده ننمایید و بعد از بررسی رقبا و رفتارهای کاربران، طیف کلمات کلیدی خود را افزایش دهید.
هزینه پروژه سئو بر اساس وضعیت کنونی سایت
برخی از شرکت ها ممکن است که دارای سئو باشند و حتی دارای محتوای مناسب به همراه لینک سازی. تمام این موارد در قیمت گذاری سئو  و بهینه سازی سایت تاثیر دارد و باعث کاهش هزینه ها و زمان انجام کار نیز می شود.
سئو و بهینه سازی سایت دارای سه بخش: سئو داخلی، سئو خارجی و سئو تکنیکال است که هر کدام از ان ها دارای قیمت های متفاوتی می باشند.
سئو داخلی، بیانگر تمامی مواردی است که در داخل سایت مورد استفاده قرار می گیرد مانند محتوا، لینک ها، فیلم و تصاویر و غیره.
سئو خارجی، بیانگر تمامی مواردی است که در خارج از سایت و با هدف برند شدن آن سایت، مورد استفاده قرار میگیرد. فرض کنید شما یک سایت مورد اعتماد گوگل هستید که سایت های دیگر به شما لینک می دهند. قطعا همین امر باعث افزایش درامد و افزایش ترافیک سایت شما می شود.
و اما سئو تکنیکال، بیانگر تمامی کارهای فنی یک سایت مانند نوشتن کدها، هاست و سرور، سرعت سایت و غیره است. اگر کد سایت شما درست نوشته نشده باشد یا بهینه نباشد، امکان اینکه در گوگل رتبه خود را از دست دهید یا اصلا رتبه ای کسب نکنید، بسیار زیاد است.
پاسخ
#2
هزینه سئو سایت فروش استیکر چقدر میشه ؟
پاسخ
#3
خدمات سئو یکی از مهمترین عوامل برای موفقیت در دنیای آنلاین است. با رشد روز افزون اینترنت و استفاده های مختلف از آن، حضور در فضای مجازی برای تبلیغات و فروش کالا و خدمات اجتناب ناپذیر شده است. در این فضای رقابتی، شرکت ها و کسب و کارها باید برای جلب توجه مخاطبان و نمایش در رده های بالای موتورهای جستجو تلاش کنند. این هدف را می توان با استفاده از خدمات سئو به دست آورد.

خدمات سئو یا بهینه سازی موتورهای جستجو، فرایندی است که در آن با بهینه سازی وب سایت و محتوای آن، سعی در جلب ترافیک و مخاطبان هدف از طریق موتورهای جستجو مثل گوگل و بینگ دارد. این خدمات شامل اقداماتی مثل تحقیق کلمات کلیدی، بهینه سازی محتوا، ساخت لینک های با کیفیت و بهبود ساختار وب سایت است.

یکی از بهترین شرکت های ارائه دهنده خدمات سئو در ایران و جهان، سایت محمد جانبلاغی است. این سایت با بیش از 20 سال سابقه در زمینه طراحی و بهینه سازی وب سایت ها، به عنوان یکی از پیشگامان در این حوزه شناخته می شود. محمد جانبلاغی با ارائه خدمات سئو حرفه ای و تخصصی، توانسته است بهترین نتایج را برای مشتریان خود در کشور و جهان به ارمغان بیاورد.

هزینه خدمات سئو، یکی از مواردی است که بسیاری از شرکت ها و کسب و کارها نگران آن هستند. اما باید توجه داشت که هزینه خدمات سئو بستگی به میزان و محدوده خدمات درخواستی دارد. سایت محمد جانبلاغی با ارائه بسته های مختلف و قیمت های مناسب، این امکان را برای شرکت ها و کسب و کارها فراهم کرده است که بتوانند خدمات سئو را با توجه به بودجه خود انتخاب کنند.

تعرفه خدمات سئو در سایت محمد جانبلاغی براساس میزان و محدوده خدمات درخواستی و همچنین سطح رقابت در بازار تعیین می شود. اما با توجه به کیفیت و تخصصی بودن خدمات این سایت، هزینه های آن قابل قبول و مناسب است.

برتری سایت محمد جانبلاغی در زمینه خدمات سئو، به دلیل استفاده از تجربه و دانش فنی بالا، تخصص در زمینه طراحی وب سایت و سئو، و همچنین ارائه خدمات با کیفیت و سرعت بالاست. این سایت با استفاده از روش های نوین و کارآمد، می تواند بهترین نتایج را برای شما به ارمغان بیاورد.

با استفاده از خدمات سئو از سایت محمد جانبلاغی، شما هم می توانید مانند سایت های بزرگی مثل دیجی کالا، ورزش سه، و بیتوته، در جستجوی گوگل و بینگ در رده های بالا قرار بگیرید و تبدیل به یک نام آشنا در بازار آنلاین شوید. بنابراین، اگر می خواهید به صورت حرفه ای و با تضمین موفقیت در فضای مجازی فعالیت کنید، بهتر است با سایت محمد جانبلاغی در ارتباط باشید و از خدمات سئو حرفه ای آن بهره مند شوید.


منبع: https://www.janbalaghi.com/site-seo-cost/
پاسخ


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان