امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
ماشین باز قرص نشدن ظرفشویی

باز نشدن قرص ماشین ظرفشویی
#1
علت باز نشدن قرص ماشین ظرفشویی در روند شستشو چیست؟
همانطور که می دانید، قرص های مخصوص ماشین ظرفشویی یکی از پرطرفدارترین مواد شوینده بین کاربران به حساب می آید. حالا فرض کنید این ماده شوینده به خصوص نتواند در مخزن باز شده و در آب حل شود. چه اتفاقی می افتد؟
این مورد را در نظر بگیرید که بسیاری از کاربران با این مورد مواجه شده اند. پس جای نگرانی نیست!
<a href=”https://westinghouserepairco.com/%D8%A8%D8%A7%D8%B2-%D9%86%D8%B4%D8%AF%D9%86-%D9%82%D8%B1%D8%B5-%D9%85%D8%A7%D8%B4%DB%8C%D9%86-%D8%B8%D8%B1%D9%81%D8%B4%D9%88%DB%8C%DB%8C/”>باز نشدن قرص ماشین ظرفشویی</a> ممکن است به دلایل مختلفی باشد. برخی از این علل عبارتند از:
1- قرص خرد شده یا ترک خورده: اگر قرص ماشین ظرفشویی خرد شده یا ترک خورده باشد، ممکن است قابلیت باز شدن نداشته باشد.
2- تراکم بالای ظرف‌ها: اگر ظرف‌ها به طور نامنظم در محفظه قرار گیرند و تراکم بالایی داشته باشند، قرص ممکن است قادر به باز شدن نباشد.
3- مانعی در محفظه قرص: ممکن است در محفظه قرص مانعی وجود داشته باشد که باعث می‌شود قرص قابلیت باز شدن نداشته باشد. این مانع می‌تواند به دلیل رسوبات، ظرف‌های بزرگ یا دیگر مواد غیرضروری باشد.
4- عدم تنظیم صحیح محفظه قرص: اگر محفظه قرص به درستی تنظیم نشده باشد، قرص ممکن است قادر به باز شدن نباشد.
5- خراشیدگی یا آسیب به محفظه قرص: اگر محفظه قرص خراشیده یا آسیب دیده باشد، قرص می‌تواند به آن برخورد کرده و باز نشود.
در صورتی که باز هم با مشکل باز نشدن قرص مواجه هستید، بهتر است با تهیه کننده یا تولید کننده قرص تماس بگیرید و راهنمایی های لازم را از ایشان دریافت کنید.
انواع مواد شوینده مورد استفاده در ماشین ها ظرفشویی
1- مواد شوینده پودری: این نوع مواد شامل پودر شوینده است که باید در محفظه پودر ماشین ظرفشویی قرار داده شود. این نوع مواد شامل آنزیم‌ها، سدیم کربنات، سدیم سیلیکات و سایر مواد شوینده است.
2- مواد شوینده مایع: این نوع مواد شامل مایع شوینده است که باید در محفظه مایع ماشین ظرفشویی قرار داده شود. این نوع مواد شامل آنزیم‌ها، سدیم لوریل سولفات، سدیم لوریل اتر سولفات و سایر مواد شوینده است.
3- مواد شوینده ژله‌ای: این نوع مواد شامل ژله‌ای شوینده است که باید در محفظه ژل ماشین ظرفشویی قرار داده شود. این نوع مواد شامل آنزیم‌ها، سدیم کربنات، سدیم سیلیکات و سایر مواد شوینده است.
4- مواد شوینده اکسیژنه: این نوع مواد شامل اکسیژنه شوینده است که باید در محفظه اکسیژنه ماشین ظرفشویی قرار داده شود. این نوع مواد شامل پراکسید هیدروژن، سدیم پربورات و سایر مواد شوینده است.
پاسخ }
Thanks given by: omidrock


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان