امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سرخ کن خوب چی بخریم؟
سلام دوستان من خودم زمانی که میخواستم سرخ کن بدون روغن بخرم کلی اینور و اونور چرخیدم و پیگیری کردم تا بتونم بهترین مدلی که نیازهام رو جواب بده پیدا کنم و میدونم این کار خیلی حوصله سربر و پردردسره؟ بخاطر همین میخوام تجربه ای که از خرید سرخ کن بدون روغن دارم رو باهاتون به اشتراک بذارم و امیدوارم که براتون مفید باشه.

برای انتخاب یه سرخ کن خوب اولین کاری که باید بکنید اینه که یه لیست از انتظاراتی که ازش دارید و آماده کنید تا وقتی دارید مدل های مختلف رو بررسی می‌کنید خیلی به چالش نخورید و مدل‌هایی که نیازهاتون رو جوابگو نیست همون اول بذارید کنار تا وقتتون رو بیش از حد نگیره، مثلا ممکنه بگی من سرخ کن دوقلو میخوام پس دیگه اصلا سرخ کن های تک رو نگاه هم نمیکنی!
بعدش باید برندی که دوست داری ازش سرخ کن داشته باشی رو انتخاب کنی که به بودجه ای که داری خیلی وابسته است. الان تو بازار برندهای فیلیپس، تفال، نینجا، هنریچ و گاسونیک جزو برندهای نسبتا خوب هستند که بین همینا هم هرکدوم قیمت متفاوتی دارند. پس برند رو با توجه به بودجه ات باید انتخاب کنی که پیشنهاد میکنم سه تا گزینه اول رو انتخاب کنی یعنی یا فیلیپس یا تفال یا نینجا.
حالا دیگه نوبتی هم باشه نوبت انتخاب یه فروشگاه مطمئن هست که بتونی با خیال راحت ازش خرید کنی و مطمئن باشی که کالای اصلی رو بهت میدن نه تقلبی! چون متاسفانه الان تو بازار لوازم خانگی، کالای تقلبی خیلی زیاد شده و تشخیص اینکه کدوم اصلیه کدوم تقلبی کار راحتی نیست.
 من خودم خیلی گشتم تا با فروشگاه تک کالابان آشنا شدم، تماس گرفتم باهاشون کلی راهنمایی کردن حتی پیجشون رو هم معرفی کردن که کلی سرخ کن معرفی کرده بودن که رفتم همه اونا رو هم دیدم تا تصمیم گرفتم ازشون خرید کنم. تازه با همه این توضیحات زمانی ازشون خرید کردم که بهم ضمانت اصل بودن کالا، ضمانت مرجوعی کالا تا 10 روز حتی اگه سلیقم نبود و گارانتی دادن که انصافا هم خیالم رو راحت کردن و هرچی ابهام داشتم برطرف شد. الانم خیلی راضیم از خریدی که کردم چون هم قیمت سرخ کن بدون روغن رو خیلی منصفانه اعلام کردن هم خدمات خیلی خوبی دادن که واقعا دستشون درد نکنه و بخاطر همینم خواستم تجربه خرید از این مجموعه رو باهاتون به اشتراک بذارم شاید به شما هم کمک کنه. پیشنهاد میکنم از طریق لینک زیر حتما یه سر به سایتشون بزنید و انواع مدل های سرخ کن رو بررسی و مقایسه کنید...
https://takkalaban.com/
پاسخ
به نظرم الان کسی دیگه از سرخ کن استفاده نمیکنه والا سرخ کردن ماهی در سرخ کن انقدر کثیف کاری داره که من حاضر نیستم امتحانش کنم به جاش کنسرو تن ماهی در روغن زیتون خریداری میکنم هم قیمت خوبی داره هم استخوان نداره که خطرناک باشه برای بچه هام و هم به دلیل روغن زیتونی که داره خیلی مفیده .
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان