امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
در نظام مهندسی شویم؟ موفق چگونه آزمون

چگونه در آزمون نظام مهندسی موفق شویم؟
#1
اگر دانشجو یا فارغ التحصیل رشته عمران هستید حتما نام آزمون نظام مهندسی عمران را شنیده‌اید. سازمان نظام مهندسی سازمانی است که وظیفه نظارت بر طراحی و اجرای ساخت‌و و ساز در سراسر کشور را به عهده دارد. دفتر مقررات ملی ساختمان با همکاری سازمان نظام مهندسی و زیر نظر سازمان سنجش کشور، اقدام به برگزاری آزمون نظام مهندسی می‌کنند. آزمون نظام مهندسی یک آزمون تستی است که به صورت کتاب باز برگزار می‌شود. شرط قبولی در این آزمون هم جواب صحیح به 30 تا از 60 سؤال آن است.

آزمون نظام مهندسی برای صدور پروانه اشتغال به کار مهندسی است. این آزمون توسط سازمان نظام مهندسی ساختمان و زیر نظر سازمان سنجش آموزش کشور برگزار می‌شود. در واقع جهت ارتقای پایه‌ها، مهندسان باید دوره‌هایی را در مراکز معرفی شده از طرف سازمان نظام مهندسی، بگذرانند و بعد از گذراندن دوره پایه­‌ها ارتقا پیدا خواهد کرد.
برای قبولی فقط کافیه 60 ساعت وقت بگذاری! 42 ساعت آموزش می‌بینی و 710 سوال از آزمون‌های قبل حل می‌کنیم! بعدش 18 ساعت آزمون‌های جامع می‌زنی! پروانه نظام مهندسی تو مشتته! فقط کافیه بخوای و 2 هفته زمان بگذاری!
در دوره آزمون نظام مهندسی عمران آکادمی عمران به شما می‌گوییم چطور در مدت زمان کوتاه و با کمترین حجم مطالعه در این آزمون نمره قبولی را به دست آورید. مهندسان با شرکت و قبولی در آزمون نظام مهندسی در رشته و صلاحیت مورد نظر پروانه اشتغال به کار مهندسی پایه سه دریافت کرده و طی شرایطی می‌توانند پایه پروانه خود را ارتقا دهند. دقت کنید پروانه نظام مهندسی به شما صلاحیت اجرا، نظارت و محاسبات ساختمان را می‌دهد. اما با این حال بدون داشتن پروانه نیز می‌توان در حوزه ساختمان سازی فعالیت داشت.
برای اطلاعات بیشتر به سایت آکادمی عمران مراجعه نمایید.
پاسخ }
Thanks given by:


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان